سریال و پخش خانگی

علی نصیریان: کمی ناخوش احوالم و در خانه خودم را قرنطینه کردم

بازیگر سریال شهرزاد گفت: بازی من در فیلم سینمایی روشنایی به تازگی به اتمام رسیده و این روزها کمی ناخوش احوالم، به همین دلیل خودم را در خانه قرنطینه کردم و از خانه بیرون نمی روم.

26 مرداد 1400

گلایه غیرمستقیم منوچهر هادی از سعید راد باقدردانی از حامد بهداد

تهران (پانا) - پس از صحبت های حامد بهداد درباره سریال دل، منوچهر هادی، با انتشار پستی از معرفت و شعور حامد بهداد قدردانی کرد.

21 فروردین 1400

فیل هوا نکردیم!، در دودکش با کرونا شوخی نمی کنیم

برزو نیک نژاد کارگردانی سریال هایی چون دردسرهای بزرگ، پنچری، دودکش و ساخت ایران را بر عهده داشته است. آخرین سریال او باخانمان، در فضایی کمدی و مفرح شامگاه گذشته به سرانجام رسید تا پرونده ای جدید در کارنامه هنری اش ثبت گردد.

6 فروردین 1400

کوئنتین تارانتینو 12 فیلم محبوبش از تاریخ سینما را انتخاب کرد

دوره ای که به دنبال همه گیری بیماری کرونا، خانه نشین شده ایم، زمان مناسبی است تا بیش از پیش خودمان را به دنیای سینما نزدیک کنیم؛ چه چیزی بهتر از این که ابتدا فیلم های پیشنهادی یکی از بزرگترین کارگردان های عصر حاضر را ببینیم. اگر هوادار سینمای تارانتینو...

29 دی 1399

نویسندگانی که در تبعید خوش درخشیدند ، مجموعه عکس ها

بعضی از مهم ترین آثار ادبیات دنیا حاصل تخیل و ادراک نویسنده هایی است که یا شخصا زندگی در تبعید را انتخاب کردند و یا به اجبار دور از زدگاه شان دست به قلم بردند.

1 بهمن 1398

فیلم سمفونی نهم؛ کمدی سیاهی از زندگی و مرگ

مرگ اندیش بودن یکی از خصلت های او است که در اغلب آثارش می بینیم؛ هرچند این خصلت در بسیاری از هم نسلان هنرمند دیده می گردد.

22 دی 1398

احوالپرسی از کیان مختارنامه

محمدجواد حق شناس، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش و سید حمید موسوی شهردار منطقه یک و جمعی از مدیران شهری این منطقه با رضا رویگری، بازیگر سینما و تئاتر و بازیگر نقش کیان در سریال مختارنامه دیدار کردند.

23 آذر 1398

پخش فوق لیسانسه ها از اواسط آبان

مجموعه تلویزیونی فوق لیسانسه ها به کارگردانی سروش صحت که این روزها تصویربرداری آن در مناطق مختلف تهران در حال اجرا است، از اواسط آبان ماه روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

22 آبان 1398

باکس آفیس؛ بالاخره آقای تارانتینو به سینماها آمد

فیلم شیر شاه توانست دوباره صندلی خودش را در صدر جدول فروش تکرار کند در حالی که فیلم روزی روزگاری در هالیوود آخرین اثر به عنوان مهم ترین فیلم تابستان اکران شد و توانست افتتاحیه 40 میلیون دلاری را در باکس آفیس رقم بزند.

10 شهریور 1398

جدایی های غیر منتظره و روابط پایدار سلبریتی ها

خبرنگاران - ترجمه از محمد کاملان: میلیون ها نفر در کشورهای مختلف چشم شان به سبک زندگی سلبریتی مورد علاقه شان است و چهره محبوب خود را در شبکه های اجتماعی و رسانه ها دنبال می نمایند تا ببیند سلبریتی دلخواهشان به چه کسی دل بسته یا اینکه از چه کسی دل بریده...

10 مرداد 1398

باکس آفیس؛ فیلم های ضعیف اما برنده گیشه

فروش فیلم انتقام جویان: پایان بازی در باکس آفیس جهانی به دو میلیارد دلار رسید و برای دومین هفته حاکم بلامنازع سینماها بود. فقط دوازده روز از پخش جهانی انتقام جویان: پایان بازی گذشته و فیلم توانسته همین الان لقب دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما را با 2 میلیارد...

27 تیر 1398

معاون سیما اطلاع داد؛ 30 سریال در سال 98 به روی آنتن می رود، تدارک سه سریال 150 قسمتی برای سال آینده

میرباقری معاون سیما درباره فراوری سریال های تلویزیونی در امسال توضیحاتی ارائه داد.

25 تیر 1398

دانلود 7Zipper 3.10.19 &ndash برنامه مدیریت آسان فایل های زیپ اندروید

با استفاده از نرم افزار 7Zipper 3.10.19 می توانید به آسانی فایل های فشرده گوشی خود را مدیریت کنید.

7 اردیبهشت 1398