چرا ریحانه پارسا از گشت ارشاد 3 حذف نشد !

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، خبرنگاران: در اقلام تبلیغاتی فیلم سینمایی گشت3 از تصاویر و نام بازیگر هنجارشکن استفاده نشده، اما آیا صحنه های حضور این بازیگر هم از فیلم حذف شده است؟

چرا ریحانه پارسا از گشت ارشاد 3 حذف نشد !

ریحانه پارسا بازیگر سینما و تلوزیون بود ریحانه پارسا به ترکیه ماجرت کرد ریحانه پارسا حواشی زیادی در فضای مجازی دارد ریحانه پارسا با سریال پدر به معروفیت رسید ریحانه پارسا در ایران با مهدی کوشکی ازدواج نموده بود

سعید سهیلی گشت 3 را تابستان سال گذشته مقابل دوربین برد، با این تفاوت که حمید فرخ نژاد در کنار ساعد سهیلی و پولاد کیمیایی حضور نداشت و جای او را امیر جعفری گرفت. بعلاوه بهنام بانی و ریحانه پارسا هم به ترکیب بازیگران اضافه شدند تا فروش فیلم در گیشه تضمین گردد. با این حال، حضور در شرایط کرونایی از یک سو و بعلاوه مهاجرت ریحانه پارسا و انتشار عکس های نیمه برهنه از او، اکران فیلم را با حاشیه های جدی روبرو کرد. پارسا در این فیلم، نماینده یک شرکت پخش موسیقی است که با پیکان (بهنام بانی) قرارداد می بندد و سپس مدیر برنامه های این خواننده می گردد.

حمایت وزیر ارشاد از اکران گشت3

اکران گشت3 در دولت پیشین محقق نشد تا اینکه در دولت کنونی روی پرده رفت. محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اخیراً در ملاقات با اعضای شورای عالی تهیه کنندگان سینما، بدون نام بردن از آخرین ساخته سعید سهیلی گفته بود: اگر یک تهیه کننده و یا کارگردانی 10میلیارد تومان هزینه می نماید و یک فیلم سینمایی می سازد، نباید سرمایه این افراد برای رفتار یک بازیگر به خطر بیفتد.

بنابراین می شد فهمید که همه سکانس های مربوط به بازی ریحانه پارسا در گشت3 حذف نشده است! البته در اقلام تبلیغاتی فیلم از عکس و نام این بازیگر پرحاشیه و هنجارشکن استفاده نشده است که به نظر می رسد جزء شروط توافقی شورای صدور پروانه نمایش با سعید سهیلی باشد.

البته این حواشی به ضرر فیلم تمام نشد و باعث شده است که فیلم طی یک هفته 7 میلیارد تومان بفروشد.

منبع: خبر آنلاین

منبع: رکنا

به "چرا ریحانه پارسا از گشت ارشاد 3 حذف نشد !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا ریحانه پارسا از گشت ارشاد 3 حذف نشد !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید