15 شهرستان اصفهان مجمع سلامت را برگزار نموده اند

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، پژمان عقدک ظهر چهارشنبه در حاشیه اولین مجمع سلامت شهرستان اردستان گفت: به دنبال برگزاری مجمع ملی سلامت که در اسفند 95 در سطح کشور برگزار گردید مقرر شده که این مجمع در سطح استان و شهرستان ها برگزار گردد.

15 شهرستان اصفهان مجمع سلامت را برگزار نموده اند

وی اضافه نمود: هدف از راه اندازی مجمع سلامت ایجاد حداکثر همگرایی، هماهنگی و همکاری بین بخشی بین ادارات و دستگاه های مختلف شهرستان است که اگر به صورت ذاتی با شبکه بهداشت همکاری گردد می تواند موجب ارتقاء وضعیت سلامت شهرستان ها گردد.

مدیر مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در استان اصفهان تا کنون 15 شهرستان مجمع سلامت را برگزار نموده اند که بیش از هفت هزار نفر اطلاع رسانی حوزه سلامت را فرا گرفته اند و در هفته آینده مابقی شهرستان ها اقدام به برگزاری جلسه خواهند کرد.

عقدک تاکید نمود: در مجمع سلامت شهرستان ها خیران و سازمان های مردم نهاد و مدیران شهرستان حضور دارند که متولی آن مسئول شبکه بهداشت و درمان هر شهرستان خواهد بود.

وی اضافه نمود: وضعیت سلامت در استان اصفهان چند شاخص اصلی و کلی دارد که از میانگین کشوری خیلی بهتر بوده و در شهرستان های استان همچون اردستان نسبت به میانگین استانی وضعیت آن همواره بالاتر و بهتر است.

مدیر مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان همچنین در خصوص سلامت توصیه کردند به جای اینکه موارد فقط زبانی باشد دغدغه ذهنمان نیز باشد و آن را درک کنیم و تا پای جان برای آن کار کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "15 شهرستان اصفهان مجمع سلامت را برگزار نموده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "15 شهرستان اصفهان مجمع سلامت را برگزار نموده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید