کشف 2 میلیاردتومانی دارو و کالای بهداشتی قاچاق از یک داروخانه

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از کشف 20 میلیارد ریالی دارو و لوازم بهداشتی قاچاق در داروخانه ای در غرب تهران خبر داد.

کشف 2 میلیاردتومانی دارو و کالای بهداشتی قاچاق از یک داروخانه

به گزارش گروه حوادث وبلاگ آبی اناری ها، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران در گفتگو با فارس از کشف 20 میلیارد ریالی دارو و لوازم بهداشتی قاچاق در تهران خبر داد.

سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی در تشریح خبر فوق گفت: با کسب خبری پیرامون توزیع خارج از شبکه دارو و اقلام بهداشتی توسط متصدی داروخانه ای در حوالی غرب تهران تیمی از کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی شرح داد: تحقیقات اولیه نشان از صحت خبر دریافتی داشت و تعیین شد که مالک داروخانه با تهیه اقلام بهداشتی و دارویی به صورت قاچاق آنها را خارج از شبکه توزیع در اختیار مشتریان قرار می دهد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی با اشاره اینکه با هماهنگی های قضایی دستگیری متهم و بازرسی از داخل داروخانه از مرجع قضایی اخذ شد، افزود: تیمی از کارآگاهان به نشانی اعلامی اعزام و پیروز شدند ضمن دستگیری متهم در بررسی از داخل این داروخانه 12 هزار و 188 عدد انواع دارو، 30 هزار و 700 عدد لوازم بهداشتی، 3 هزار و 600 عدد سرنگ و یک هزار و 920 قوطی شیرخشک قاچاق فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی کشف کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم به مرجع قضایی معرفی و کالای کشف شده تحویل سازمان دارو و غذا شد، گفت: کارشناسان ارزش ریالی کالای کشف شده را 20 میلیارد ریال محاسبه کرده اند.

منبع: جام جم آنلاین

به "کشف 2 میلیاردتومانی دارو و کالای بهداشتی قاچاق از یک داروخانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 2 میلیاردتومانی دارو و کالای بهداشتی قاچاق از یک داروخانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید