نظارت جدی توسط بازرسین از بازار انجام می گردد، شروع نمایشگاه پاییزه

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، اسماعیل مسلمی شامگاه دوشنبه در حاشیه افتتاح نمایشگاه پاییزه، به برپایی نمایشگاه پاییزه در استان زنجان اشاره نمود و گفت: این نمایشگاه در آستانه سال تحصیلی جدید از 19 شهریورماه آغازشده است.

نظارت جدی توسط بازرسین از بازار انجام می گردد، شروع نمایشگاه پاییزه

وی اظهار کرد: شهروندان زنجانی تا 23 شهریورماه می توانند از این نمایشگاه بازدید و لوازم موردنیاز خود را تهیه نمایند.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: استان های فارس، البرز، قم، کرمانشاه، تهران، آذربایجان غربی و شرقی و زنجان محصولات خود را در قالب 85 غرفه و در هزار و 700 متر فضا به نمایش گذاشته اند و در این نمایشگاه انواع لوازم التحریر، نوشت افزار، کیف و کفش، روپوش مدرسه، پوشاک عرضه می گردد.

مسلمی تأکید کرد: با توجه به اینکه تقاضا برای کالاهایی همچون کیف و کفش و نوشت افزار و دانش آموزان زیاد است با همکاری اتاق اصناف و اتحادیه های مربوطه این نمایشگاه برپا می گردد.

وی بابیان اینکه در ایام بازگشایی مدارس تقاضا برای برخی از اقلام و کالاها زیاد است، گفت: با همراهی اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی و اتحادیه نظارت بر واحدهای عرضه کالا انجام می گردد.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان توضیح داد: با توجه به اینکه تغییراتی را در برخی از اقلام و کالاها راداریم نظارت جدی توسط بازرسین از بازار و نمایشگاه انجام خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نظارت جدی توسط بازرسین از بازار انجام می گردد، شروع نمایشگاه پاییزه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظارت جدی توسط بازرسین از بازار انجام می گردد، شروع نمایشگاه پاییزه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید