نسخ کاغذی بیمه سلامت تا سرانجام آذر حذف می گردد

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: انتها آذر 1400 آخرین فرصت استفاده از نسخ کاغذی است و این زمان تمدید نمی گردد.

نسخ کاغذی بیمه سلامت تا سرانجام آذر حذف می گردد

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ آبی اناری ها، محمد مهدی ناصحی اظهارداشت: سازمان بیمه سلامت ایران دارای صندوق های 5 گانه است و مردم به راحتی می توانند در صندوق بیمه همگانی بدون ارزیابی وسع در ایام کرونا عضو شوند.

وی اضافه نمود: طرح نسخه الکترونیکی در کشور پیشرفت خوبی داشته و در بعضی استان ها پیشرفت ها به بیش از 90 رسیده است؛ ضمن اینکه در حال حاضر تمام الکترونیک شدن نسخ در کشور 55 درصد رشد داشته است.

ناصحی توضیح داد: دفترچه های کاغذی تا آخرین برگ معتبر است و حذف نسخه های کاغذی تا آذرماه نسبت به پیشرفت ها در نسخه الکترونیکی انجام می گردد.

وی اضافه نمود: طرح نظام ارجاع در صندوق بیمه سلامت همگانی هم از دیگر خدمات بیمه سلامت است که از اول مهر 1400 در کشور اجرایی می گردد.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران تاکید نمود: در این طرح بیمه شدگان یکی از پزشکان عمومی را به اسم پزشک خانواده انتخاب می نمایند و در صورت احتیاج به مراجعه به متخصصان، پزشک خانواده بیمه شده را به متخصص معرفی می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نسخ کاغذی بیمه سلامت تا سرانجام آذر حذف می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسخ کاغذی بیمه سلامت تا سرانجام آذر حذف می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید