تغییر سبک زندگی جهانی تا فراوری واکسن کرونا

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، ایسنا/ ممکن است احتیاج باشد تا تغییر قابل توجهی در شیوه زندگی خود داشته باشیم تا زمانیکه به یک واکسن یا روشی درمان موثر برای مقابله با این بیماری دست پیدا کنیم.

تغییر سبک زندگی جهانی تا فراوری واکسن کرونا

سازمان دنیای بهداشت (WHO) اعلام نمود: تا زمانیکه واکسن کووید19 فراوری گردد، مردم دنیا با تغییر قابل توجهی در سبک زندگی روبرو خواهند بود.

دکتر مایک رایان مدیر اجرایی برنامه فوریت های پزشکی سازمان دنیای بهداشت گفت: زندگی مردم سراسر دنیا با تغییر قابل توجهی روبرو خواهد تا زمانیکه واکسن بیماری کووید19 فراوری گردد.

وی اضافه نمود: راهی وجود دارد اما باید همواره هوشیار بود و ممکن است احتیاج باشد تا تغییر قابل توجهی در شیوه زندگی خود داشته باشیم تا زمانیکه به یک واکسن یا روشی درمان موثر برای مقابله با این بیماری دست پیدا کنیم.

مدیر اجرایی برنامه فوریت های پزشکی سازمان دنیای بهداشت گفت: بسیاری از کشورها برای بازگشایی و عادی ساختن جریان زندگی به صبر و همکاری و کوشش شهروندان خود احتیاج دارند چرا که ادامه این شرایط از نظر روانی، مالی و اجتماعی برای بسیاری از مردم سخت است.

به گزارش شبکه خبری سی ان ان، به گفته وی راه های خاتمه دادن به این شرایط می تواند بازگشایی محدود مدارس و مراکز تجاری و رعایت اقدامات مراقبتی در مناطقی با میزان تراکم بالا باشد.

منبع: همگردی

به "تغییر سبک زندگی جهانی تا فراوری واکسن کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر سبک زندگی جهانی تا فراوری واکسن کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید