یارانه و وام چه کسانی در آخر هفته واریز می گردد؟

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، در خاتمه هفته جاری دولت دو واریزی خواهد داشت که هر دو در کمتر از 24 ساعت انجام می گردد؛ همچنین اولین واریزی را سازمان برنامه وبودجه و دومین یارانه را بانک مرکزی واریز می نماید.

یارانه و وام چه کسانی در آخر هفته واریز می گردد؟

اولین پرداختی یارانه معیشتی است که از آبان ماه سال گذشته در روز دهم هر ماه واریز می گردد، تعداد جمعیتی که یارانه معیشتی دریافت می نمایند نیز 60 میلیون نفر است.

مبلغ این یارانه برای خانوار های یک نفره، 55 هزار تومان؛ دو نفره، 103 هزار تومان؛ سه نفره، 138 هزار تومان؛ چهار نفره، 172 هزار تومان و پنج نفره و بیشتر 205 هزار تومان واریز می گردد.

تعداد یارانه بگیران معیشتی نیز حدود 60 میلیون نفر است.

حسین مرزایی، سخنگو یارانه معیشتی در اسفند ماه در مورد لیست دریافت نمایندگان این یارانه گفت: در ماه های خرداد و آذر سال آینده فرایند غربالگری و به روز رسانی لیست دریافت نمایندگان یارانه معیشتی انجام می گردد و رفتار مالی افراد آنالیز می گردد که لیست به روز رسانی گردد، براین اساس ممکن است یک تعدادی حذف شوند و تعداد که قبلا این یارانه را دریافت نمی کردند به این لیست اضافه شوند.

در روز پنج شنبه نیز وام کرونا واریز می گردد، مبلغ این وام یک میلیون تومان است و طبق اعلام دولت همه 24 میلیون سرپرست خانوار مشمول دریافت آن می گردد.

طبق اعلام رئیس کل بانک مرکزی وام حدود 17 میلیون و 200 هزار خانوار، در روز پنجشنبه چهارم اردیبهشت ماه واریز شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در مورد گروهی که وام خود را در روز یازدهم اردیبهشت ماه دریافت می نمایند، گفت: کوشش می گردد تا سرانجام این هفته به پنج میلیون و 183 هزار خانوار باقی مانده که پیامک های آنها دریافت شده است نیز این تسهیلات ارائه گردد.

خانوارهای باقی مانده نیز که کد ملی خود را تا روز 18 اردیبهشت ماه ارسال نمایند، طبق اعلام سخنگو ستاد تسهیلاتی کرونا پس از سرانجام ماه رمضان وام را دریافت خواهند کرد.

منبع: تجارت نیوز

به "یارانه و وام چه کسانی در آخر هفته واریز می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یارانه و وام چه کسانی در آخر هفته واریز می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید