گلایه غیرمستقیم منوچهر هادی از سعید راد باقدردانی از حامد بهداد

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، تهران (پانا) - پس از صحبت های حامد بهداد درباره سریال دل، منوچهر هادی، با انتشار پستی از معرفت و شعور حامد بهداد قدردانی کرد.

گلایه غیرمستقیم منوچهر هادی از سعید راد باقدردانی از حامد بهداد

به گزارش خبرآنلاین، پس از انتشار صحبت های حامد بهداد پیرامون سریال دل، منوچهر هادی، با انتشار عکسی از خودش در کنار حامد بهداد و سعید راد در اینستاگرامش، از ذات و شعور حامد بهداد تعریف کرد و به دوستان بی مهر، کنایه زد.

این کارگردان نوشت:

حامد بهداد عزیز یه چیزایی یاد گرفتنی نیست، و وقتی یادت میدن ممکن دوباره فراموش کنی. یه چیزایی باید تو وجود آدم باشه، تو ذات آدم، توسرشتش. در تمام مدت کار و بعد اون یکرنگ و متعهد به نقش و وفادار به مجموعه بودی. خیلی از دوستانمون با چندتا انتقاد، خودشونو پنهان کردن و بی مهری و بی معرفتیشون به من ثابت شد، که خودشونم می دونن کیا هستند.

ولی وجود سرشار از تعهد تو به نقش و بازیگری و شناخت و معرفت انسانیت در سریالدل همراه من بوده و هست، شاید ناخواسته از سمت تو، ولی هسات.

دم معرفت و شعورت گرم داداشی. این روزها درمی خواهم زنده بمانم می درخشی و لذت ملاقات تو زیاد نصیب من می گردد.

بمان و بدرخش همچنان برای سینما و مخاطب فهیم این هنر ناب.

پس از پایان پخش دل، سعید راد در اظهار نظری، از بازی در این سریال به دلیل کیفیت پایین آن، ابراز پشیمانی نموده بود. ولی حامد بهداد، چند روز پیش، در دفاع از منوچهر هادی برآمد و تاکید نمود از بازی در دل، متاسف نیست.

دل، سریالی بود که از آذر 98 تا مهر 99 پخش شد و داستان آن درباره عشق آرش سپنتا (حامد بهداد) و رستا پژوهی (ساره بیات) است که دستخوش حادثه ای شوم قرار می گیرد و ...

حامد بهداد، ساره بیات، سعید راد، افسانه بایگان، بیژن امکانیان، یکتا ناصر، نسرین مقانلو، مهراوه شریفی نیا، کورش تهامی، بهرام افشاری، مهدی کوشکی و ... بازیگران این سریال هستند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "گلایه غیرمستقیم منوچهر هادی از سعید راد باقدردانی از حامد بهداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه غیرمستقیم منوچهر هادی از سعید راد باقدردانی از حامد بهداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید