بازیگر شب های برره در بیمارستان روانی امین آباد !

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، خبرنگاران: محمد شیری که بیشتر با نقش هایش در سریال های مهران مدیری شناخته می گردد می گوید برای رسیدن به نقشی که در آخرین روز تابستان بازی کرد درخواست نموده بود در بیمارستان روانپزشکی رازی (امین آباد) بستری اش نمایند که موافقت نشد و تنها توانست یک شبانه روز را در این فضا به سر ببرد.

بازیگر شب های برره در بیمارستان روانی امین آباد !

محمد شیری از بازیگران شناخته شده سینما و تلویزیون ایران است که در سال در شهر مشهد به جهان آمده است محمد شیری در سریال شب های برره و در نقش سالار خان به معروفیت رسید محمد شیری در سال 1349 فعالیت رسمی خود را در زمینه بازیگری شروع کرد محمد شیری در چند کار نمایشی و تئاتر ایفای نقش پرداخت محمد شیری اولین کار خود رادر تئاتر به کارگردانی مرحوم هادی اسلامی بود سپس وارد سینما و تلویزیون شد

محمد شیری، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که در میان مردم با نقش هایش در کارهای مهران مدیری به یاد آورده می گردد در برنامه تلویزیونی سریالیست با اشاره به سریال آخرین روز تابستان؛ یک مجموعه تلویزیونی، محصول سال 1367 به کارگردانی حسین سحرخیز و شیرین جاهد و نویسندگی فرهاد توحیدی که از برنامه کودک و نوجوان شبکه یک پخش شد، خاطره رفتنش به بیمارستان روانپزشکی رازی (امین آباد) برای رسیدن به نقش را تعریف کرد.

او چنین گفت: در سریالی به نام آخرین روز تابستان نقش یک کارتن خواب را بازی می کردم و عاشق این نقش بودم. گه گاه فکر می کنم دومرتبه می توانم این نقش را بازی کنم؟! من تقاضا کردم که یک هفته در بیمارستان روانی رازی زندگی کنم و رئیس بیمارستان رازی، امین آباد اجازه نداد اما من یک صبح تا شب، به اتفاق یک پرستار با آن ها بودم تا بتوانم نقش را دربیاورم. نقش را بسیار دوست داشتم. شبکه یک هم بود و برای خود من بسیار آموزشی بود و خواهش می کنم دومرتبه پخشش نمایند.

منبع: خبرآنلاین

منبع: رکنا

به "بازیگر شب های برره در بیمارستان روانی امین آباد !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیگر شب های برره در بیمارستان روانی امین آباد !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید