معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی منصوب شد

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، محمد خوانساری از سوی سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دبیرخانه این شورا منصوب شد.

معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی منصوب شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ آبی اناری ها به نقل از مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، طی حکمی از سوی سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، محمد خوانساری به عنوان معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دبیرخانه این شورا منصوب شد.

سعیدرضا عاملی در حکم خود آورده است: با اعتماد به فضل الهی و نظر به شایستگی، تعهد دینی و انقلابی و تجارب ارزنده جنابعالی در حوزه های پژوهش و فناوری اطلاعات، به موجب این حکم شما را به مدت 3 سال به عنوان معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات منصوب می کنم.

تدوین، ابلاغ و نظارت بر اجرای برنامه واحدهای دبیرخانه، استقرار نظام تخصیص اعتبارات، ساماندهی نیروی انسانی دبیرخانه شورای عالی، ساماندهی ساختار و تشکیلات دبیرخانه شورای عالی و ایجاد فضای یکپارچه اطلاعات و آمار حوزه فرهنگ و علم و فناوری در کشور از اهم وظایف جنابعالی است.

امید است با استعانت از ذات اقدس الهی، همتی بلند و کوشش بی وقفه در انجام امور و مسئولیت های محوله پیروز باشید..

محمد خوانساری عضو هیات علمی دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران و دارای مدرک دکترای مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف هستند که تاکنون در سمت هایی چون ریاست پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران) و ریاست مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه تهران به خدمت مشغول بوده اند. ایشان دارای تألیفات متعدد در حوزه فناوری اطلاعات و مهندسی کامپیوتر اعم از کتاب و مقالات علمی هستند که در مجلات وکنفرانس های معتبر به چاپ رسیده است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید