جمهوری خواهان علیه ترامپ!

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، خبرنگاران : فرماندار جمهوری خواه ایالت اوهایو گفته آرزو می کرد که رئیس جمهور آمریکا با استفاده از ماسک رابطه بهتری داشت؛ چرا که این کار مؤثر بوده است.

جمهوری خواهان علیه ترامپ!

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها به نقل از فارس: مایک دی واین، فرماندار ایالت جمهوری خواه اوهایو روز پنجشنبه در مصاحبه ای با رادیو ملی آمریکا (ان پی آر) از امتناع دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در استفاده از ماسک انتقاد کرد.

به نوشته وبگاه خبری-تحلیلی هیل، این مقام آمریکایی ضمن انتقاد از این اقدام ترامپ گفت ماه هاست که ماسک برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ابزار مؤثری بوده است.

وی در ادامه اضافه نمود: من آرزو می کردم که رئیس جمهور (ترامپ) با ماسک رابطه بهتری داشت. ما اکنون نسبت به آنچه در ماه مارس می دانستیم بیشتر آگاهی پیدا کرده ایم. اکنون می دانیم که ماسک واقعاً مؤثر است.

این در حالی است که کاخ سفید در خصوص اظهارات فرماندار ایالت اوهایو اظهارنظری نکرده است.

اظهارات این مقام آمریکایی در حالی مطرح شده که دونالد ترامپ از زمان شیوع ویروس کرونا در کشورش بارها از زدن ماسک امتناع ورزید و تنها در چند مورد مشاهده شد که وی از ماسک استفاده کرده است.

از سوی دیگر آنتونی فائوچی، متخصص ارشد بیماری های عفونی دولت ترامپ نیز بر استفاده از ماسک تأکید کرده بود.

آمریکا همچنان بیشتر آمار مبتلایان و تلفات ناشی از کرونا را دارد. این کشور با ثبت بیش از 240 هزار فوتی در صدر کشورهای درگیر با این ویروس کشنده واقع شده است.

منبع: اقتصادنیوز

به "جمهوری خواهان علیه ترامپ!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمهوری خواهان علیه ترامپ!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید