بیمه حوادث ملت خدمتی ارزنده به مشتریان وفادار

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، بیمه ملت در راستای پاسخگویی به احتیاج مشتریان و همراهی با خانواده ها، بیمه حوادث به مشتریان خود ارائه می نماید.

بیمه حوادث ملت خدمتی ارزنده به مشتریان وفادار

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، بیمه حوادث انفرادی بیمه ملت بیمه نامه ای است که با پرداخت حق بیمه های اندک بیمه گزار را در برابر انواع حوادث حمایت می نماید و پوشش های ارزنده ای ارائه می دهد.

اینکه حادثه در چه ساعتی از شبانه روز و در کجا رخ داده باشد، مورد توجه بیمه گر نبوده و این طرح به صورت آنلاین قابل ارائه است.

موضوع مهم و قابل توجه در بیمه حوادث این است که مشتریان می توانند این بیمه نامه را تا سن 90 سالگی به صورت کوتاه مدت (حداقل 15 روزه)، یک ماهه، دو ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یا یک ساله خریداری نمایند.

موارد تحت پوشش این بیمه نامه شامل فوت، نقص عضو و از کار افتادگی جزئی و کلی دائم، هزینه های پزشکی، غرامت بستری شدن در مراکز درمانی مجاز بوده و از مهم ترین خطرات تحت پوشش این بیمه نامه می توان به غرق شدن، مسمومیت، تاثیر گاز، بخار و یا مواد خورنده مانند اسید، دفاع مشروع بیمه شده، اقدام به نجات اشخاص و اموال از خطر، سقوط از ارتفاع و ... اشاره نمود.

مشتریان و بیمه گزاران می توانند برای اطلاع از جزئیات بیشتر بیمه حوادث به وب سایت بیمه ملت به آدرس melat.ir مراجعه نمایند.

منبع: فرارو

به "بیمه حوادث ملت خدمتی ارزنده به مشتریان وفادار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیمه حوادث ملت خدمتی ارزنده به مشتریان وفادار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید