برگزاری آزمون استخدامی با رعایت پروتکل های بهداشتی

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، خبرنگاران/زنجان مدیرکل ثبت اسناد و املاک زنجان گفت: آزمون استخدامی با رعایت همه پروتکل های بهداشتی در استان برگزار گردید.

برگزاری آزمون استخدامی با رعایت پروتکل های بهداشتی

نادر ناصری آذری در گفت وگو با وبلاگ آبی اناری ها، با اشاره به بازدیدی که از محل برگزاری آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک کشور در روز گذشته به عمل آمد، اظهار کرد: برگزاری آزمون استخدامی در راستای سیاست های سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و به منظور تامین نیروی انسانی مورد احتیاج واحدهای ثبتی، برای بهکارگیری در پست های مامور ابلاغ و اجرا و متصدی امور دفتری در سه شهرستان استان زنجان انجام گرفت.

وی ضمن قدردانی از جهاددانشگاهی استان زنجان در نحوه برگزاری آزمون، اضافه کرد: خوشبختانه در این آزمون، پروتکل های بهداشتی به نحو مطلوبی رعایت و تمهیدات در مورد رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله و پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا، برای آزمون دهندگان و عوامل اجرایی برگزاری آزمون، اندیشیده شده بود.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان زنجان یادآور شد: فاصله گذاری اجتماعی رعایت شده و فاصله قابل توجه بین جایگاه آزمون دهندگان، توزیع پد الکلی و ... از نقاط قوت برگزاری این آزمون بود.

این مسئول اظهار داشت: لازم به ذکر است کارت ورود به جلسه این آزمون با مراجعه به سامانه مرکز آزمون جهاددانشگاهی به آدرس اینترنتی www.hrtc.ir قابل دریافت بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برگزاری آزمون استخدامی با رعایت پروتکل های بهداشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری آزمون استخدامی با رعایت پروتکل های بهداشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید