یوونتوس با اینزاگی تماس گرفت

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، شانس پیوستن سرمربی لاتزیو به بانوی پیر برای جانشینی ماسیمیلیانو آلگری قوت گرفت.

یوونتوس با اینزاگی تماس گرفت

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، احتمال انتصاب سیمونه اینزاگی به عنوان سرمربی فصل آینده یوونتوس و جانشین ماسیملیانو آلگری قوت گرفت چرا که چند منبع خبری در ایتالیا اعلام نموده اند که این مرد ایتالیایی با بانوی پیر وارد مذاکره شده است.

از مربیانی مانند مائوریتزیو ساری، پپ گواردیولا و مائوریسیو پوچتینو به عنوان گزینه راهنمایی بیانکونری در فصل آینده یاد می گردد اما هر سه آنها با تیم های فعلی شان (به ترتیب چلسی، منچسترسیتی و تاتنهام) قرارداد دارند. گزینه دیگر آنتونیو کونته بوده که او هم گویا با اینتر توافق نموده است.

در بعضی گزارش ها آمده است که یووه به دنبال یک مربی ایتالیایی جوان با تفکراتی هجومی تر از آلگری است. طبق ادعای شبکه اسپورت مدیاسیت ایتالیا و نشریات استمپا و کوریره دلواسپورت، یوونتوس با اینزاگی تماس هم گرفته و او را در حالت آماده باش برای سفر به تورین قرار داده است.

سیمونه اینزاگی تا سال 2020 با لاتزیو قرارداد دارد اما او پس از قهرمانی تیمش در جام حذفی ایتالیا گفت که از آینده اش مطمئن نیست و تا زمانی که با ایگلی تاره (مدیر ورزشی لاتزیو) جلسه نگذارد، نمی تواند با قاطعیت درباره آینده اش صحبت کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یوونتوس با اینزاگی تماس گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یوونتوس با اینزاگی تماس گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید