رمزی: امیدوارم بتوانم روزهای چارلز را در یوونتوس تکرار کنم، انتخاب اولم بیانکونری بود

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، بازیکن جدید یوونتوس از اهدافش در تیم تورینی سخن گفت.

رمزی: امیدوارم بتوانم روزهای چارلز را در یوونتوس تکرار کنم، انتخاب اولم بیانکونری بود

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، آرون رمزی، هافبک ولزی جدید یوونتوس در نشست مطبوعاتی مراسم معارفه اش حضور پیدا کرد و به سوالات وبلاگ آبی اناری ها پاسخ داد.

آرون رمزی در ابتدا به ایتالیایی صحبت هایش را شروع کرد:وقت شما بخیر. از همه شما سپاسگزارم و شادم که اینجا هستید. فقط می خواهم بگویم از حضور در یوونتوس شاد هستم، یوونتوس یکی از بزرگترین باشگاه های جهان است. ببخشید که ایتالیایی را خوب حرف نمی زنم اما سخت در حال یادگیری آن هستم.

رمزی سپس در پاسخ به سوالات وبلاگ آبی اناری ها، درباره مصدومیتش گفت:شرایطم رو به بهبود است و تمام تلاشم را می کنم که در سریعترین زمان ممکن به تمرینات اضافه شوم. وقتی شنیدم یوونتوس به من علاقه دارد، نتوانستم آن را رد کنم، یوونتوس از هر نظری باشگاه بزرگی است و سخت بود چنین فرصتی را رد کنم. بودن در چنین باشگاه بزرگی برای هر کسی یک رؤیا است و شادم می توانم خودم را اینجا نشان دهم.جان چارلز ، ستاره سابق ولزی یوونتوس چه برای فوتبال ولز و چه برای یوونتوس، یک اسطوره بود. قطعاً امیدوارم بتوانم دوران او را در یوونتوس تکرار کنم. چارلز اینجا تأثیرگذاری خود را با نوشتن تاریخ باشگاه نشان داد و می دانم این تیم برای او چه اهمیتی داشت. امیدوارم بتوانم شرایطی مشابه هموطنم را رقم بزنم.

هافبک ولزی یوونتوس درباره هم تیمی هایش اضافه کرد: بیشتر اعضای تیم به خوبی به من خوشامد گفتند، با مائوریتسیو ساری هم چند بار صحبت کردم. او همواره در دسترس و صحبت کردن با این سرمربی راحت است، امیدوارم هرچه زودتر بتوانم با هم تیمی هایم و مربی جدیدم، به سمت اهداف پیش رو حرکت کنم. بازیکنی مثل من دوست دارد در بازی تأثیر گذار باشد؛ پاس گل بدهد یا گل بزند. هدف من هم همین است. اینجا هستم تا به هم تیمی هایم یاری کنم به اهدافمان برسیم. باشگاه های دیگری هم به دنبالم بودند اما انتخاب اولم یوونتوس بود.طبیعتا شادم که شماره 8 اینجا متعلق به کسی نبود، در آرسنال هم همین شماره را می پوشیدم و با شور و اشتیاق فراوانی آن را پذیرفتم. مارکیزیو روزهای خوبی در تورین داشته، او در یوونتوس بزرگ شده و بازیکن فوق العاده ای است. با کلودیو در مرکز پزشکی یوونتوس چند بار صحبت کردم.ساری مربی بسیار خوبی است او در چلسی کار بسیار بزرگی انجام داد، تیمش را به 2 فینال رساند و در لیگ اروپا قهرمان شد.ساری، چلسی را به جمع 4 تیم لیگ برتر بازگرداند که کار راحتی نبود. امیدوارم او فلسفه و سبک خاص خود را در یووه هم دنبال کند، ارائه فوتبال زیبا و کسب موفقیت ایده آل است اما همواره نمی توان با فوتبال زیبا به موفقیت رسید و برخی مواقع شرایط پیچیده می گردد. چه بهتر که با فوتبال زیبا به موفقیت برسیم. به هر حال باید با هر شرایطی بتوانیم کنار بیایم و اطمینان دارم با این بازیکنان و مربی، روزهای خوبی در انتظار خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رمزی: امیدوارم بتوانم روزهای چارلز را در یوونتوس تکرار کنم، انتخاب اولم بیانکونری بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رمزی: امیدوارم بتوانم روزهای چارلز را در یوونتوس تکرار کنم، انتخاب اولم بیانکونری بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید