گردشی در دومین پارک پرطرفدار اروپا

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، امروزه به دلیل مشغله های زیاد کاری و فکری، افراد بیش از بیش به نشاط و هیجان نیاز پیدا می نمایند و شاید تنها جایی که بتواند هیجان و کمی ترس را برای چند ساعت به زندگی تزریق نمایند شهربازی ها باشند، از همین رو شهرهایی که شهربازی های بزرگ دارند یکی از مقاصد اولویت دار گردشگری به شمار می روند.

گردشی در دومین پارک پرطرفدار اروپا

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، مردم اروپا از دسته مردم شاد در جهان هستند و شهربازی ها نیز از مهم ترین جاذبه های گردشگری و تفریحی در سراسر جهان به خصوص اروپا به حساب می آیند که هر ساله تعداد زیادی برای حضور در این شهربازی ها به کشورهای اروپایی سفر می نمایند.

پارک یورو پارک یا اروپا پارک در دسته همین شهربازی های پر هوادار واقع شده است که هر ساله نزدیک به 4.5 میلیون بازدید نماینده دارد.

این پارک در سال 1975 در مساحتی 950 هزار متر مربع افتتاح شده است و در سال 2009 پس از شهربازی دیزنی لند فرانسه عنوان دومین مکان تفریحی پر بازدید اروپا را به خود اختصاص داده است.

شهربازی یورو پارک در نزدیکی شهر روست آلمان واقع شده و از دسته پارک های موضوعی است که بخش های متنوع آن گردشگران زیادی را به خود جذب می نماید. این پارک هم چنین به دلیل داشتن 12 ترن هوایی داینامیک هیجان انگیز از شهرت بالایی برخوردار است.

قدیمی ترین ترن هوایی یورو پارک Alpenexpress Mine Train نام دارد که از یک معدن الماس نیز عبور می نمایند و در کنار این ترن هوایی Arthur یکی از جدیدترین ترن های هوایی این پارک قرار گرفته که معلق بوده که بخشی از آن در فضای باز و بخش دیگرش در فضایی سرپوشیده قرار گرفته است.

یکی از ویژگی هایی که این پارک را نسبت به پارک های دیگر برای گردشگران جذاب می نماید و باعث می گردد بیش از بیش به آن سفر نمایند تم پارک است که بر اساس ویژگی های شهرها و کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا، فرانسه و پرتغال ساخته شده است.

یکی دیگر از جذابیت های این پارک بخش خشم فرعون بوده که تداعی نماینده ماجراهای ایندیانا جونز است، هم چنین در یورو پارک می توان ماشین پرواز داوینچی، فرهنگ ایتالیایی، رشته کوه آلپ و ... را از نزدیک دید.

گفته شده است این پارک یکی از با کیفیت ترین و مدرن ترین وسایل بازی و تفریح را دارد که می تواند روزانه میزبان 50 هزار نفر بازدیدنماینده باشد.

منبع:

www.tripadvisor.com

www.europapark.de

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "گردشی در دومین پارک پرطرفدار اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گردشی در دومین پارک پرطرفدار اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید