پنتاگون: مبتلایان به کرونا در نیروهای مسلح آمریکا از 7100 نفر فراتر رفت

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، وزارت دفاع آمریکا روز آدینه بیان کرد که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در میان مجموعه نیروهای مسلح آمریکا از 7 هزار و 100 نفر فراتر رفته است.

پنتاگون: مبتلایان به کرونا در نیروهای مسلح آمریکا از 7100 نفر فراتر رفت

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ آبی اناری ها، وزارت دفاع آمریکا روز آدینه خاطرنشان کرد که مبتلایان به کرونا در میان نیروهای مسلح آمریکا از جمله خانواده های آنها، کارمندان غیرنظامی و پیمانکاران این وزارتخانه از 7 هزار و 100 نفر فراتر رفت.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، بر اساس اعلام پنتاگون، در حال حاضر تعداد دقیق مبتلایان به کرونا در وزارت دفاع آمریکا به 7 هزار و 145 نفر رسیده است.

وزارت دفاع آمریکا همچنین خاطرنشان کرد که قربانیان جدیدی به تعداد تلفات کرونا در این وزارت خانه افزوده نشده و همچنان تعداد تلفات کرونا در پنتاگون 27 نفر است.

تعداد اعضای پنتاگون که هنوز در بیمارستان بستری هستند 284 نفر بوده و از میان کل مبتلایان نیز 2 هزار و 336 نفر بهبودی خود را بدست آورده اند.

این آمار در حالی منتشر می گردد که تعداد مبتلایان به کرونا در آمریکا همچنان به سرعت در حال افزایش است و بر اساس آخرین آمار از یک میلیون و 103 هزار نفر فراتر رفته و تعداد قربانیان کرونا در این کشور نیز به بیش از 64 هزار نفر رسیده است.

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "پنتاگون: مبتلایان به کرونا در نیروهای مسلح آمریکا از 7100 نفر فراتر رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنتاگون: مبتلایان به کرونا در نیروهای مسلح آمریکا از 7100 نفر فراتر رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید