ورود فیفا به پرونده قدوس &ndash اوئسکا ، جریمه یا تحریم؟

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، سامان قدوس فصل گذشته ابتدا به اسپانیا سفر کرد تا با باشگاه اوئسکا مذاکره کند. طرفین قراردادی را امضا کردند اما قدوس پس از بازگشت به سوئد و با تصمیم سران باشگاه اوسترشوندس با قراردادی 5 ساله به ارزش 4 میلیون یورو راهی امی ین فرانسه شد. پس از این انتقال باشگاه اوئسکا اسپانیا از شکایت به فیفا خبر داده بود اما روزنامه اکیپ فرانسه در آن موقع بیان کرد فدراسیون جهانی فوتبال هیچ شکایتی درباره انتقال قدوس به امی ین دریافت نکره است.

ورود فیفا به پرونده قدوس &ndash اوئسکا ، جریمه یا تحریم؟

مطابق اعلام سایت داگنس نیتر، باشگاه اسپانیایی تصور می کرد بر سر جذب قدوس به توافق کامل با اوسترشوندس رسیده و حتی می تواند منتظر ورود وی به اسپانیا نیز باشد اما در نهایت بازیکن کشورمان به تیم فرانسوی رفت و باشگاه لالیگایی این رفتار را مورد سرزنش قرار داد، به همین خاطر با فیفا تماس گرفت.

هانس هولتمان، عضو کمیته رسانه ای فیفا، تایید کرد که باشگاه سوئدی علیه اوئسکا شکایت نموده و پرونده ای جهت انجام تحقیقات لازم در فیفا برای این موضوع باز شده است.

هولتمن، درباره آغاز تحقیقات از باشگاه اوسترشوندس به روزنامه اوسترشوندس پوستن سوئد (OP) گفت:شاید این باشگاه با جریمه روبرو گردد زیرا به قراردادش با اوئسکا اسپانیا صدمه زده است. تحریم هایی هم وجود دارند که فیفا می تواند در چنین شرایطی اعمال کند. همه چیز ابتدا از جریمه آغاز می گردد.

هولتمن در این رابطه به روزنامه سوئدی گفت:تحقیقات فیفا ادامه دارد و ما در حال آنالیز هستیم. خیلی سخت است بگویم این روند چه مدت طول خواهد کشید زیرا همه چیز به اطلاعاتی بستگی دارد که ما جستجو می کنیم. می توانم بگویم ما با همه طرف های این پرونده اختلافی صحبت خواهیم کرد. سپس پاسخ مکتوبی از باشگاه شکایت کننده و باشگاهی که بازیکن را به خدمت گرفته و حتی بازیکن (سامان قدوس) درخواست خواهیم کرد. با دریافت تمامی اطلاعات و نامه ها پرونده را به کمیته انضباطی فیفا ارجاع می دهیم.

عضو سرویس رسانه ای فیفا اضافه کرد:نمی توانم درباره جریمه یا تحریمی که می تواند باشگاه اوسترشوندس سوئد را تهدید کند چیزی بگویم زیرا همه چیز بستگی به روند پرونده دارد.

لازم به ذکر است سایت le11amienois در یک نظرسنجی بهترین های فصل 2018-2019 تیم امی ین را با نظر کاربرانش معرفی کرد که سامان قدوس در این نظرسنجی در رده پنجم بهترین های فصل نهاده شد.

3-350

منبع: ایران ورزشی

به "ورود فیفا به پرونده قدوس &ndash اوئسکا ، جریمه یا تحریم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود فیفا به پرونده قدوس &ndash اوئسکا ، جریمه یا تحریم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید