فوتبالیستی که برادرش را به جای خودش به عروسی اش فرستاد!

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، محمد بویا تورای، ستاره مالمو، در روز عروسی خود حضور نداشت، زیرا داشت با قرارداد دیگری توافق می کرد.

فوتبالیستی که برادرش را به جای خودش به عروسی اش فرستاد!

ملی پوش سیرالئون پس از گذراندن دوره ای در چین، تابستان سال جاری با تیم سوئدی مالمو قرارداد امضا کرد. مالمو خیلی مشتاق بود که این بازیکن 27 ساله در اسرع وقت به تیم برسد و باعث شدند او عروسی خودش را از دست بدهد. گرچه تورای با فرستادن برادرش به جای خود نگذاشت عروس در جشن تنها بماند.

این مهاجم در 22 جولای به عنوان بازیکن مالمو معرفی گردید و عروسی اش یک روز زودتر برگزار گردید؛ منهای داماد! خوشبختانه این زوج خوشبخت قبل از اینکه تورای مجبور گردد به سوئد سفر کند، عکس های عروسی را گرفته بودند. تورای با خنده به روزنامه سوئدی گفت: ما در 21 جولای در سیرالئون ازدواج کردیم. اما من آنجا نبودم، زیرا مالمو از من خواست زودتر به اینجا بیایم. ما از قبل عکس ها را گرفتیم؛ و اینطور به نظر می رسید که من آنجا بودم، اما در واقع نبودم. برادرم به جای من در روز عروسی حاضر شد.

او ادامه داد: سعی می کنم هرچه زودتر همسرم را به سوئد و مالمو بیاورم تا اینجا با من زندگی کند.

این مهاجم امیدوار است که برای ماه عسل در کنار همسرش در هواپیما باشد. اما مشتاقانه منتظر قهرمانی در لیگ است. تورای در خاتمه اعلام کرد: ابتدا باید لیگ را ببریم و سپس به ماه عسل بروم.

این مهاجم اولین بازی خود در مالمو را در مرحله مقدماتی لیگ اروپا در اواسط هفته انجام داد.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو

به "فوتبالیستی که برادرش را به جای خودش به عروسی اش فرستاد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبالیستی که برادرش را به جای خودش به عروسی اش فرستاد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید