واکنش زاکانی به حواشی اردوی بهشت زهراگردی ، گلزار شهدای بهشت زهرا (س) به یک مکان علم آموزی تبدیل خواهد شد

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، شهردار تهران توضیحاتی درباره انتشار تصویر اردوی بهشت گردی در بهشت زهرا داد.

واکنش زاکانی به حواشی اردوی بهشت زهراگردی ، گلزار شهدای بهشت زهرا (س) به یک مکان علم آموزی تبدیل خواهد شد

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، علیرضا زاکانی در همین رابطه با اشاره به برگزاری جشنواره اقوام ایرانی در دریاچه شهدای خلیج فارس اظهار کرد: علاوه بر این اقدام و سایر اقداماتی که در حال اجرا است، حجم این برنامه ها حکایت از پیاده سازی بسته جامع فرهنگی در شهر تهران دارد.

عکس | راه اندازی اردوی راهیان بهشت زهرا ویژه دانش آموزان | حضور دانش آموزان بر سر گلزار شهدا

او در ادامه و با اشاره به اقدامات فرهنگی مدیریت شهری در بهشت زهرا (س) گفت: با توجه به اینکه گلزار شهدا، محل امید، ملجأ و محل رجوع مردم است و با توجه به اینکه اقشار مختلف مردم در این محل حضور پیدا می نمایند، بنابراین این محل می تواند به عنوان یکی از بزرگترین مؤلفه های اثرگذار فرهنگی مورد توجه قرار گیرد.

زاکانی در ادامه برنامه های سیاحتی و فرهنگی مدیریت شهری برای دانش آموزان را مورد اشاره قرار داد و در همین خصوص از آماده سازی 5 اردوگاه تفریحی و فرهنگی برای دانش آموزان در تهران اطلاع داد.

اول مهرماه سال گذشته بود که علیرضا زاکانی در مراسم نواختن یازدهمین زنگ دانش آموز شهید با عنوان دانش آموزان دیروز و آموزگاران امروز در بهشت زهرا (س) بر ضرورت تبدیل بهشت زهرا (س) به قطب فرهنگی کشور تاکید نمود و گفته بود: گلزار شهدای بهشت زهرا (س) به یک مکان تعلیم، تربیت و علم آموزی تبدیل خواهد شد.

84 روز بعد، شهردار تهران با حضور در بهشت زهرا (س) و با بیان اینکه گلزار شهدای بهشت حضرت زهرا (س) سند هویتی تهران است، گفته بود: باید موضوع بهشت گردی را در میان مدارس رواج دهیم که این مهم با یاری و همکاری آموزش و پروش میسر خواهد شد.

در همین حال روابط عمومی سازمان بهشت زهرا با انتشار تصویری از برگزاری اردوی راهیان بهشت برای دانش آموزان در بهشت زهرا (س) اطلاع داد.

منبع: همشهری آنلاین

به "واکنش زاکانی به حواشی اردوی بهشت زهراگردی ، گلزار شهدای بهشت زهرا (س) به یک مکان علم آموزی تبدیل خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش زاکانی به حواشی اردوی بهشت زهراگردی ، گلزار شهدای بهشت زهرا (س) به یک مکان علم آموزی تبدیل خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید