واکنش بروجردی به غیرواقعی خواندن آمار فوتی های کرونا در شورای شهر

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اظهارات بعضی اعضای شورای شهر درباره غیر واقعی خواندن آمار فوتی های اعلام شده از سوی وزارت بهداشت خواست که شورای شهر این مسئله را جبران کند.

واکنش بروجردی به غیرواقعی خواندن آمار فوتی های کرونا در شورای شهر

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها به نقل از ایسنا، علاءالدین بروجردی در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی گفت: از ابتدای پیدایش کرونا، با تشکیل یک ستاد در این حوزه یک نظمی حاکم شد که آمار مرتبط با آن هم رسما منعکس می گردد. اما فردی از کمیسیون بهداشت شورای شهر تهران خاطرنشان کرد که وزارت بهداشت هر روز آمارسازی می نماید و با جان مردم بازی می نماید. این در حالی است که این موضوع هیچ ارتباطی با شورای شهر ندارد.

وی اضافه کرد: همچنین خانمی از اعضای شورای شهر تهران گفته بود که آمار فوت شدگان کرونا خیلی بیشتر از آمار رسمی است. این گونه اظهارنظرها در کشوری که همه با یک حساسیتی تحولات را دنبال می نمایند و عزیزان پزشک و پرستار و بهیار در خط مقدم مبارزه نموده و تلفات می دهند و مردم آن یکپارچه در حال مبارزه هستند غیر مسوولانه است. ضروری است شورای شهر تهران این موضوع را جبران کند.

منبع: همشهری آنلاین

به "واکنش بروجردی به غیرواقعی خواندن آمار فوتی های کرونا در شورای شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش بروجردی به غیرواقعی خواندن آمار فوتی های کرونا در شورای شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید