نماینده بندرعباس: سازمان ملل مرزها را شکسته و به همه کشورها یاری رسانی کند

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، نماینده مردم بندرعباس در مجلس تاکید نمود: آنچه که از سازمان ملل متحد در شرایط کنونی انتظار می رود، شکستن مرزها و کنار زدن تحریم ها به منظور یاری رسانی به همه کشورهاست.

نماینده بندرعباس: سازمان ملل مرزها را شکسته و به همه کشورها یاری رسانی کند

احمد مرادی در گفت وگو با وبلاگ آبی اناری ها، با تاکید بر ضرورت مداخله دنیای برای کنار رفتن تحریم های آمریکا در شرایط کنونی، بیان نمود: باتوجه به اینکه امروز دنیا درگیر ویروس خطرناک کرونا است، وظیفه انسانی هر کشوری حکم می نماید نهایت همکاری را برای مقابله با این ویروس داشته باشد.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس در ادامه اظهار کرد: همه کشورها امروز در تکاپو هستند تا آرامش و امنیت را به دنیا بازگردانند، اما آنچه که از سازمان ملل متحد در شرایط کنونی انتظار می رود، شکستن مرزها و یاری رسانی در حوزه بهداشت و درمان به همه کشورها می باشد.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس توضیح داد: وجود تحریم های ظالمانه و جلوگیری از انتقال امکانات و نیازهای بهداشتی و درمانی برای مبارزه با این ویروس هیچ جایگاهی در شرایط کنونی ندارد. سازمان ملل باید به وظیفه خود در قبال همه کشورها در شرایط کنونی عمل کند.

مرادی در سرانجام تاکید نمود: ایران نیز تمام کوشش خود را بکار گرفته و به وسیله دیپلماسی ضرورت کنار رفتن تحریم ها را به سازمان ملل منتقل نموده است. امروز پای جان انسان ها در میان است و تمام ارکان نظام باید برای استیفای حقوق ملت ایران در جامعه دنیای کوشش خود را بکار گیرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نماینده بندرعباس: سازمان ملل مرزها را شکسته و به همه کشورها یاری رسانی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده بندرعباس: سازمان ملل مرزها را شکسته و به همه کشورها یاری رسانی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید