مادرم قاتل پسر پولدار است نه من!

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، حکم زندان دختر جوان که با همدستی مادرش پسر پولدار را کشته بود در دیوان عالی کشور نقض شد.

مادرم قاتل پسر پولدار است نه من!

به گزارش، رسیدگی به این پرونده از شهریور سال 96 به دنبال کشف بقایای جسد یک مرد جوان در حاشیه جاده هراز شروع شد. شواهد نشان می داد مدت زیادی از مرگ این جوان گذشته و جسد مکوششی شده است. جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و کارشناسان پزشکی قانونی علت مرگ را خفگی اعلام کردند. در حالی که کوشش پلیس برای افشای هویت قربانی شروع شده بود مردی به پلیس آگاهی تهران مراجعه کرد و از ناپدید شدن پسر جوانش به نام کامران اطلاع داد.

شواهد نشان می داد پسر جوان چند روزبود به طرز مرموزی ناپدید شده و یک دختر با خانواده او تماس گرفته و در ازای آزادی اش پول خواسته بود.

نشانی هایی که این مرد از پسرش ارائه داد با نشانی های جسد ناشناس مطابقت داشت.به این ترتیب این مرد به پزشکی قانونی رفت و جسد پسرش را شناسایی کرد.

در حالی که تحقیقات برای کشف راز این جنایت ادامه داشت پلیس رد یک مادر و دختر را دراین ماجرا یافت و فهمید کامران آخرین بار به دیدار آن ها رفته بود و به این ترتیب آن ها بازداشت شدند و دخترجوان لب به اعتراف گگردد.

وی گفت: در دوردور های شبانه با مقتول آشنا شدم و بعد از آن باهم دوست شدیم. چون پسر پولداری بود با مادرم نقشه کشیدیم تا او را گروگان بگیریم و در مقابل آزادی اش از خانواده اش پول بخواهیم. من طبق نقشه او را به خانه دعوت کردم و در قهوه اش قرص خواب آور ریختم. ما با تلفن او با خانواده اش تماس گرفتیم و برای آزادی او نیم میلیارد تومان پول خواستیم.

مادر دختر جوان، قتل کامران را گردن گرفت و گفت: دخترم به من گفته بود با پسری دوست شده که خودروی تیگو دارد. به دخترم گفتم او را به خانه بیاورد تا از او اخاذی کنیم. ما به او قهوه مسموم خوراندیم و کارت عابربانکش را گرفتیم، اما او رمز را اشتباهی به ما داد. ما سه شبانه روز او را در خانه مان نگه داشتیم، اما او مقاومت می کرد و رمز کارت را اشتباه به ما می داد. من او را با اتوی داغ شکنجه کردم، اما باز هم رمز کارتش را نگفت.

وی ادامه داد: خانواده او هم در پرداخت نیم میلیارد تومان پول تعلل می کردند و قصد داشتند با پلیس تماس بگیرند. به همین دلیل عصبانی شدم و با کشیدن کیسه پلاستیکی روی سرش او را خفه کردم. بعد از سه روز وقتی دیدم جسد در حال متعفن شدن است با ساطور تکه تکه اش کردم و بقایای جسد را داخل ساک گذاشتم و در جاده هراز رها کردم. من چاقو و ساطور را نیز در قلعه حسن خان انداختم.

با اعتراف های این مادر و دختر آن ها در شعبه دوم دادگاه کیفری محاکمه شدند.

در آن جلسه دختر جوان گفت: وقتی مادرم از دوستی من با کامران آگاه شد از من خواست اورا به خانه ببرم. ما قبلاً نیز با همین شیوه از یک مرد 60 میلیون تومان اخاذی نموده بودیم. من به خواسته مادرم کامران را به خانه مان بردم و دست و پای او را بستم. حتی وقتی مادرم کیسه پلاستیکی را روی سر کامران کشید آن را پاره کردم تا نفس بکشد، اما روز بعد دیدم مادرم او را کشت. من واقعا در قتل کامران نقشی نداشتم. مادرم هم قتل را گردن گرفت.

در خاتمه جلسه، قضات این مادر را به قصاص ودخترش را به 20 سال زندان محکوم کردند.پرونده در دیوان عالی کشور تحت رسیدگی بود که از زندان خبر رسید مادر این دختربه دلیل سکته قلبی جان سپرده است.

با مرگ این زن، قضات دیوان عالی کشور حکم زندان دختر جوان را شکستند و اعلام کردند مجازات وی کافی نیست و ضروری است او بار دیگر در شعبه هم عرض محاکمه گردد.

دختر جوان دیروز در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کرد.در ابتدای جلسه، پدر قربانی در حالی که لباس سفید بر تن داشت در صندلی ویژه ایستاد و گفت: تا زمانی که لباس سفید بر تن دارم برای قاتل پسرم حکم قصاص می خواهم. وی در حالی که به دخترجوان اشاره می کرد، گفت: این دختر، پسرم را با بی رحمی کشته و باید قصاص گردد. سپس دختر جوان روبه روی قضات ایستاد و گفت: باور کنید من در قتل کامران نقشی نداشتم. قبول دارم دست و پای او را بستم و با سرنگ به او قرص خواب آور خوراندم، اما مادرم او را کشت و من بی گناهم.

با خاتمه دفاعیات دختر جوان، قضات وارد شور شدند تا برای وی حکم صادر نمایند.

منبع:خراسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مادرم قاتل پسر پولدار است نه من!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مادرم قاتل پسر پولدار است نه من!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید