شب نشینی رایگان در موزه ملی ایران را از دست ندهید

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، چهارمین برنامه شبی با موزه در نوروز با موزه ملی ایران هفتم اردیبهشت رایگان اجرا می گردد.

شب نشینی رایگان در موزه ملی ایران را از دست ندهید

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، طرح شبی با موزه که به صورت متوالی در نوروز و با پیش قدمی موزه ملی ایران اجرایی می گردد، چهارشنبه (هفتم فروردین) نیز از ساعت 19 تا 23 در موزه مادر ایران برگزار می گردد.

جبرئیل نوکنده مدیر کل موزه ملی ایران از همه شهروندان و مسافران نوروزی شهر تهران دعوت کرد تا در این طرح شرکت نمایند و اظهار کرد: نوروز و تعطیلات فرصت مناسبی است تا علاوه بر پاسداشت این آئین باستانی از ظرفیت گردشگری شبانه شهر تهران بهره گرفته و زمینه ایجاد پیوند بیشتر بین بازدیدنمایندگان با موزه ها به عنوان مقاصد مهم گردشگری را ایجاد کنیم.

او تاکید نمود: مخاطبان موزه در این شب، علاوه بر بازدید رایگان از موزه در صورت تمایل می توانند در تورهای موضوعی شرکت نموده و از هدایت ها و ارائه توضیحات کارشناسان در بخش های مجزا برخوردار شوند.

او همچنین بازدید از نمایشگاه های باستان شناسی و هنر سرزمین هلند به روایت موزه درنتس، گزیده چهاردهه کشفیات باستان شناسی ایران و میراث باستان شناسی تهران در موزه ملی ایران، اجرای موسیقی اقوام ایرانی را از برنامه های شبی با موزه ملی ایران اظهار داشت.

به گفته وی این برنامه با مشارکت اداره کل سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران، مدیریت گردشگری منطقه 12 شهرداری تهران، در موزه ملی ایران برگزار می گردد.

علاقمندان برای گرفتم اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت موزه ملی ایران به آدرس https://irannationalmuseum.ir/fa مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شب نشینی رایگان در موزه ملی ایران را از دست ندهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شب نشینی رایگان در موزه ملی ایران را از دست ندهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید