ستاره ای متولد گردیده است آغازگر جشنواره توکیو شد

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها به نقل از ورایتی، فیلم ستاره ای متولد گردیده است با بازی بردلی کوپر و لیدی گاگا سی و یکمین دوره جشنواره بین المللی فیلم توکیو را افتتاح می نماید.

ستاره ای متولد گردیده است آغازگر جشنواره توکیو شد

این فیلم که نخستین تجربه بردلی کوپر به عنوان کارگردان هم هست، نخستین بار در جشنواره فیلم ونیز به نمایش درآمد و بعد همین هفته در جشنواره فیلم تورنتو دیده شد.

جشنواره فیلم توکیو از 25 اکتبر تا 3 نوامبر (3 تا 12 آبان) برگزار می گردد.

این جشنواره گودزیلا: خورنده سیاره به کارگردانی کوبون شیتسونو و هیرویوکی سشیتا را به عنوان فیلم اختتامیه انتخاب نموده است. این فیلم سومین فیلم از سه گانه انیمیشنی و سی و چهارمین فیلم از مجموعه فیلم هایی است که درباره گودزیلا ساخته می گردد و مثل همیشه توهو تهیه کننده آن است.

اندکی پس از نمایش این فیلم در جشنواره فیلم توکیو یعنی از 9 نوامبر این فیلم در سینماهای ژاپن اکران می گردد.

ژاپن در عین حال از آخرین بازارهای مهم فیلم است که ستاره ای متولد گردیده است را به نمایش درمی آورد و این فیلم از 21 دسامبر در سینماهای ژاپن روی پرده می رود.

فستیوال توکیو همچنین گفت فیلم خانه ای که پری دریایی می خوابد به کارگردانی یوکیهیکو تسوتومی و با بازی ریوکو شینوهارا و هیدتوشی نیشی یما را در بخش گالا به نمایش درمی آورد. این فیلم داستان زوجی را روایت می نماید که ازدواج شان دچار مشکل گردیده و وقتی به خود می آیند که دخترشان غرق می گردد و به کما می رود.

این جشنواره فهرست کامل فیلم های حاضر این دوره را 25 سپتامبر اعلام می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ستاره ای متولد گردیده است آغازگر جشنواره توکیو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره ای متولد گردیده است آغازگر جشنواره توکیو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید