رمضانی: به چه زبانی بگوییم سلامتی انسان ها از جام قهرمانی مهم تر است؟، من سرپرست تیم استقلالم!

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، سعید رمضانی، سرپرست تیم فوتبال استقلال تاکید نمود که سلامتی انسان ها ارزشی به مراتب بالاتر از جام و قهرمانی دارد.

رمضانی: به چه زبانی بگوییم سلامتی انسان ها از جام قهرمانی مهم تر است؟، من سرپرست تیم استقلالم!

سعید رمضانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ آبی اناری ها، درباره شرایط این روزهای تیم فوتبال استقلال، گفت: ارکان باشگاه از کادر مدیریت گرفته تا کادر فنی و دیگر عوامل کوشش می نمایند آرامش به استقلال بازگردد.

وی در خصوص حرف و حدیث های بوجود آمده برای ملاقات فرهاد مجیدی با احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال،گفت: مسئله خاصی نبوده است. صحبت هایی که مطرح شد، صحبت هایی بود که بین هر مدیرعامل و سرمربی رد و بدل می گردد. هر دو طرف صحبت های خودشان را انجام دادند که یکی از بحث ها امکانات بود که سعادتمند دستور اجرایی شدن آنها را داد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه در گذشته از عدم آماده سازی چمن مجموعه ورزشی انقلاب انتقاد نموده بود و آیا این بار کیفیت چمن بهتر شده است یا نه، توضیح داد: اجازه دهید راحت درباره یک مسئله صحبت کنم، درست روزی که به باشگاه نامه زدم که چه زمانی برنامه ها اجرا گردد، حاشیه ها آغاز و فیلم و عکس هایی از چمن مجموعه انقلاب منتشر شد. وقتی این اتفاقات می افتد آدم به یکسری چیزها شک می نماید. این اتفاقات باشگاه استقلال و مجموعه انقلاب را زیر سوال می برد. اجازه دهند که استقلال به آرامش برسد. خوشبختانه تصاویر زمین را همه دیدند که بهتر شده است.

رمضانی در پاسخ به این سوال که آیا سرپرست تیم فوتبال استقلال است یا سرپرست معاون باشگاه، گفت: هر زمان که هستم، کارم را انجام می دهم و اگر نباشم برای فرد دیگر آرزوی موفقیت می کنم. نمی دانم چرا این همه حاشیه و شلوغ کاری می گردد. من سرپرست تیم استقلال هستم و بحث حکم و این چیزها نیست.

وی در واکنش به اظهارات پرسپولیسی ها که مدعی هستند چون تیم های دیگر دست شان به جام نمی رسد، دنبال تعطیلی لیگ هستند، اعلام کرد: از همه چیز مهم تر سلامت جامعه است. به چه زبانی بگوییم سلامتی از دریافت جام و قهرمانی مهم تر است. اگر یکسری اتفاقات بیفتد و مشکلاتی برای جان انسان ها رخ دهد دریافت جام هیچ ارزشی ندارد. ما تابع دستورات بالاتر از باشگاه استقلال هستیم . ستاد مبارزه با کرونا و سازمان لیگ باید تصمیم بگیرند، اما نظر شخصی ام این است که تا زمانی که شرایط مهیا نباشد، برگزاری لیگ اشتباه است.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره اینکه پرسپولیسی ها مدعی هستند که در صورت تعطیلی لیگ باید به مانند پاری سن ژرمن در فرانسه قهرمان اعلام شوند ، گفت: هر کسی نظری دارد و منافع خودش را می بیند. ما از منافع خودمان حرف نمی زنیم، بحث ما سلامتی انسان هاست. من نمی گویم چه تیمی قهرمان گردد یا چه تیمی بیفتد . ما تصمیم گیرنده نیستیم اما فوتبال عرفی دارد. تیم هایی بودند که در نیم فصل اول قهرمان شدند، اما نیم فصل دوم سقوط کردند. به همه تیم ها احترام می گذارم، اما خودم در لیگ هشتم در فولاد خوزستان بودم و در آخرین بازی لیگ، ذوب آهن با تساوی مقابل ما قهرمان می شد، اما مغلوب شد و استقلال قهرمان شد. فوتبال قابل پیش بینی نیست و معادلات زیادی بهم می خورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رمضانی: به چه زبانی بگوییم سلامتی انسان ها از جام قهرمانی مهم تر است؟، من سرپرست تیم استقلالم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رمضانی: به چه زبانی بگوییم سلامتی انسان ها از جام قهرمانی مهم تر است؟، من سرپرست تیم استقلالم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید