مصطفوی: هر بازی اهمیت خاص خود را دارد، با تمام توان مان به ملاقات نفت می رویم، نمی توانیم بازیکن تازه بگیریم

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، مربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، تیمش بدون توجه به اینکه هفته آینده دربی تهران را پیش رو خواهد داشت، مقابل صنعت نفت آبادان با تمام قدرت صف آرایی خواهد نمود.

مصطفوی: هر بازی اهمیت خاص خود را دارد، با تمام توان مان به ملاقات نفت می رویم، نمی توانیم بازیکن تازه بگیریم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ آبی اناری ها، صالح مصطفوی در نشست خبری پیش از ملاقات تیم فوتبال استقلال مقابل صنعت نفت آبادان در هفته بیست ودوم لیگ برتر فوتبال، گفت: بازی فردا برای هر دو تیم سخت خواهد بود. استقلال با توجه به عملکردی که در هفته های گذشته داشته است، برای حفظ روندش پا به میدان می گذارد. ما شناخت خوبی از تیم نفت داریم و نقاط ضعف و قوت شان را شناسایی نموده ایم. امیدواریم با بازی خوب دل طرفداران را شاد کنیم.

وی در خصوص غایبان استقلال برای ملاقات فردا توضیح داد: بازیکن نومان (سیلوا) با تمرین نموده است. در حال حاضر روزبه چشمی را به علت محرومیت در اختیار نداریم. یکی دو بازیکن هم مصدومیت جزئی دارند که کادر پزشکی کوشش می نماید آنها را به بازی برساند.

مربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به طرح این موضوع که آیا امکان دارد به خاطر دربی به بعضی بازیکنان بازی داده نشود، خاطر نشان کرد: تفکر فرهاد مجیدی از ابتدای فصل این بود که بازی به بازی پیش برویم و هر بازی اهمیت خاص خود را دارد. بازیکنان به این موضوع واقف هستند و کاملاً بازی فردا را جدی گرفته اند و با تمام توان مان به ملاقات نفت خواهیم رفت.

مصطفوی درباره اینکه با توجه اعزام سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند به سربازی فهرست استقلال امکان اضافه شدن بازیکن نو را ندارد، گفت: این مسئله معین بود. با توجه به اینکه سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند پس از بسته شدن پنجره نقل وانتقالات از تیم خارج شدند و به تیم نوی رفتند، هنوز از فهرست ما خارج نشده اند و نمی توانیم بازیکن نو بگیریم.

وی راجع به بیانیه نویسی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس علیه یکدیگر هم گفت: آیا سؤال درباره بازی فردا ندارید؟ این مسائل در حیطه وظایف من نیست که پاسخ بدهم.

مربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که چرا قرارداد رافائل سیلوا تا انتها فصل بسته شده است، گفت: وقتی در پنجره نقل وانتقالات زمستانی قرار دارید، یارگیری بازیکن براساس سلیقه مربیان بیشتر است، اما در سایر پنجره نقل وانتقالاتی فصل محدودیت ها بیشتر می شوند. این اقدامی عاقلانه بود و با توجه به شرایط تیم، تصمیم درستی گرفته شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مصطفوی: هر بازی اهمیت خاص خود را دارد، با تمام توان مان به ملاقات نفت می رویم، نمی توانیم بازیکن تازه بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصطفوی: هر بازی اهمیت خاص خود را دارد، با تمام توان مان به ملاقات نفت می رویم، نمی توانیم بازیکن تازه بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید