رجب زاده: به قشقایی تعهد دارم، از ذوب آهن پیشنهادی دریافت نکردم

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، سرمربی قشقایی می گوید از ذوب آهن و هیچ تیم دیگری پیشنهاد دریافت نکرده و در قشقایی می ماند.

رجب زاده: به قشقایی تعهد دارم، از ذوب آهن پیشنهادی دریافت نکردم

مهدی رجب زاده در گفت وگو با وبلاگ آبی اناری ها درباره بازگشتش به قشقایی اظهار کرد: بعضی مسائل در تیم ما وجود دارد که آقای رجب پور هم در این رابطه صحبت کرد. مسائل ما اقتصادی است و در هر تیم و مجموعه ای این مسائل اقتصادی وجود دارد. این مساله روی شرایط تیم تاثیرگذار است و من از قبل از بازی تصمیم گرفته بودم که در کنفرانس خبری استعفایم را اعلام کنم. بعد از آن با خود آقای رجب پور جلسه گذاشتیم و صحبت کردیم و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که ادامه دهیم.

او ادامه داد: آقای رجب پور در باشگاه قشقایی تنهاست و یک تنه دارد تیم را جلو می برد. با توجه به صحبت هایی که شد قرار شد استاندار بودجه ای اختصاص دهد. قشقایی یک تیم خصوصی است که این موضوع بسیار برای استان خوب است و در ادامه می تواند فوتالیست های زیادی را به فوتبال معرفی کند و این یک انگیزه را برای جوانان ایجاد می نماید. همه مسئولان باید یاری نمایند و چیزی هم نیست که بخواهند یاری نمایند. فکر نمی کنم هزینه سنگینی احتیاج داشته باشیم و امیدوارم همه همت نمایند تا بتوانیم پیروز شیم.

سرمربی قشقایی با بیان این که شرایط تیم خوب است و نسبت به سال های گذشته در شرایط خوبی واقع شده است، گفت: کسی فکرش را نمی کرد که ما در این جایگاه خوب قرار داشته باشیم و شخصیت خوبی پیدا نموده ایم. از مسئولان توقع دارم که یاری نمایند تا بتوانیم این فرایند خوب را ادامه دهیم. بعد از جلسه ای که داشتیم به نتیجه رسیدیم که ادامه دهیم و از این پس هم با جدیت کار را در قشقایی ادامه خواهیم داد. تا روزی که در قشقایی هستم تمام کوششم را انجام می دهم.

او درباره مسائل داوری در لیگ دسته یک اعلام کرد: در چند هفته گذشته بسیار از داوری ضرر کردیم. از بازی با ملوان تا آرمان گهر که دو پنالتی برایمان نگرفتند تا در نهایت مقابل مس که شاهکار داوری رخ داد. یک پنالتی صد درصد برای ما نگرفتند و یک خطای قطعی برای ما اعلام نشد که همان توپ وارد دروازه ما شد. دوست ندارم در بحث داوری شرکت کنم چون داوران محترم هستند و باید به آن ها فرصت داد اما همه تیم ها دارند از داوری ضربه می خورند. از آقای افشاریان خواهش می کنم اگر راهکاری وجود دارد انجام دهد و نظارت صورت گیرد چون تیمی مثل ما که با خون و دل جمع شده است، به راحتی زحماتش از بین می رود.

او درباره شایعاتی مبنی بر پیشنهاد ذوب آهن برای راهنمایی این تیم اعلام کرد: در فضای مجازی همه چیز گفته می گردد و طبیعت فضای مجازی این است. تا امروز هیچ مذاکره ای با ذوب آهن یا هیچ تیمی نداشته ام و به آقای نجف پور هم گفتم که مطمئن باشد اگر باشگاهی با من صحبتی کند، با توجه به تعهدی که دارم ابتدا به باشگاه قشقایی می گویم. طرفداران پر شور ایل قشقایی بدانند که من به قشقایی تعهد دارم و پای تعهدم می مانم. اگر پیشنهادی هم باشم، باید قانونی و شفاف جلو بروم تا ذهنیتی نسبت به آن به وجود نیاید.

رجب زاده درباره عملکرد ذوب آهن در لیگ برتر گفت: این تیم به علت این که در گذشته شرایط بسیار خوبی داشته و همواره در بالای جدول بوده، بسیار برای طرفداران سخت است که برای نیفتادن بجنگد یا این که در میانه جدول باشد. طرفداران از مسئولان تیم توقع دارند که تیم بهتر از این ها نتیجه بگیرد و در رقابت و در کورس باشد. در این چند سال باتوجه به مسائل، شرایط گذشته اتفاق نیفتاده و بازیکنان خوب تیم جدا شده اند.

او اضافه نمود: تغییر مدیریت، تغییر هیات مدیره و تغییرات مداوم سرمربیان باعث شده طرفداران خسته شوند. البته کادرمربی گری تیم هم دارد کوشش می نماید و تیم به زمان احتیاج دارد. در بحث داوری هم ذوب آهن هنوز ضربه می خورد و همه این ها دست به دست هم داده تا این حواشی به وجود بیاید. من از طرفداران ذوب آهن خواهش می کنم که کمی صبوری نمایند تا شرایط بهتر گردد. می دانم تیمشان را دوست دارند اما تیم احتیاج به آرامش دارد. من هم همواره آرزو دارم تیم به جایگاه بالاتری برسد و از این موضوع بسیار خوشحالم خواهم شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رجب زاده: به قشقایی تعهد دارم، از ذوب آهن پیشنهادی دریافت نکردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رجب زاده: به قشقایی تعهد دارم، از ذوب آهن پیشنهادی دریافت نکردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید