رادوشوویچ با پرسپولیس تمرین کرد، شبیه سازی سرخ ها برای تراکتور

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، تمرین روز سه شنبه تیم فوتبال پرسپولیس تحت تاثیر پیگیری سرخپوشان از احوال علی انصاریان از ساعت 12:15 در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر کادر فنی آغاز شد.

رادوشوویچ با پرسپولیس تمرین کرد، شبیه سازی سرخ ها برای تراکتور

* پیش از شروع تمرین، کلیه اعضای تیم برای سلامتی علی انصاریان پیشکسوت فوتبال ایران و پرسپولیس دست به دعا شدند.

* کادر فنی و بازیکنان امروز ابتدا در جلسه فنی شرکت کردند و نکات مدنظر کادر فنی را از روی تصاویر ویدئویی مورد بررسی و تحلیلی قرار داده و برنامه های فنی و تاکتیکی بازی برابر تراکتورسازی تشریح شد.

* سرخپوشان بعد از ورود به زمین چمن، با انجام حرکات کششی و نرمشی و دوهای کوتاه، بدن ها را زیر نظر مربی بدنساز تیم گرم و آماده کردند.

* دروازه بان ها هم زیر نظر داود فنایی به تمرینات اختصاصی خود روی آوردند. بوژیدار رادوشوویچ که به دلیل مصدومیت در تمرینات روزهای گذشته حضور نداشت امروز با حامد لک و سایر گلرها تمرین کرد. در روزهای گذشته خبرهایی از احتمال جدایی این دروازه بان از پرسپولیس منتشر شده بود.

* محمد حسین کنعانی زادگان تنها مصدوم تیم است که زیر نظر کادر پزشکی برنامه های خود را انجام می دهد.

* بازیکنان در قالب سه گروه، به بازی آقا وسط پرداختند و با پاسکاری های متوالی و پرفشار، این مرحله را پشت سر گذاشتند.

* مرور کارهای تیمی و تاکتیکی و شبیه سازی بازی برابر تراکتورسازی، اجرا شد و کادر فنی نکات لازم را به بازیکنان انتقال دادند.

* بازیکنان و کادر فنی پس از تمرین هم پیگیر شرایط و شرایط علی انصاریان بودند.

تیم فوتبال پرسپولیس فردا چهارشنبه آخرین جلسه تمرینی خود را در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار خواهد کرد و پس از آن با یک پرواز چارتر راهی تبریز خواهند شد.

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 15 پنجشنبه هفته جاری میهمان تراکتور تبریز در ورزشگاه یادگار امام تبریز خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "رادوشوویچ با پرسپولیس تمرین کرد، شبیه سازی سرخ ها برای تراکتور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رادوشوویچ با پرسپولیس تمرین کرد، شبیه سازی سرخ ها برای تراکتور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید