دستگیری شرور محله فلاح، متهم 5 شهروند را مجروح کرده بود

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، جانشین پلیس پیشگیری از دستگیری شرور فراری محله فلاح که ضمن برهم زدن نظم عمومی، 5 تن را شهروندان را مجروح کرده بود، خبرداد.7

دستگیری شرور محله فلاح، متهم 5 شهروند را مجروح کرده بود

به گزارش گروه حوادث وبلاگ آبی اناری ها از مهر، سرهنگ علیرضا ناصری نژاد در این رابطه گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی با حضور در محله فلاح 5 تن از شهروندان را مجروح و متواری شده است، بلافاصله تیمی از مأموران پلیس پیشگیری به نشانی اعلامی مراجعه و بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.

وی با اشاره به اینکه در بررسی های اولیه معین شد که متهم با هیاهو و جنجال ضمن مجروح کردن 5 تن از شهروندان نظم عمومی محل را برهم زده است و قبل از رسیدن مأموران از محل گریخته است، افزود: با هماهنگی های قضائی دستور دستگیری متهم اخذ و تحقیقات پلیسی وارد مرحله بعدی شد.

جانشین پلیس پیشگیری تهران ابراز داشت: در تحقیقات پلیسی مخفیگاه متهم در یکی از مناطق جنوب تهران شناسایی و مراقبت های ویژه از مخفیگاهش انجام و پس از حصول اطمینان از حضور متهم در آن مکان، تیم عملیات پلیس پیشگیری پیروز شدند متهم را دریک عملیات پلیسی دستگیر کنند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: متهم به پلیس پیشگیری منتقل و در بررسی های اولیه معین شد که وی سابقه دار بوده و چندین مرتبه با همین جرم دستگیر و روانه زندان شده است.

سرهنگ ناصری نژاد افزود: با تکمیل پرونده متهم به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شد.

وی تاکید کرد: مقابله قاطعانه با برهم زنندگان نظم و امنیت با جدیت در دستور کار پلیس و دستگاه قضائی بوده و با این گونه افراد برابر قانون برخورد خواهد شد.

سرهنگ ناصری نژاد در خاتمه شرح داد: از شهروندان درخواست داریم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک از طریق تلفن 110 مراتب به پلیس اطلاع تا در این خصوص اقدامات لازم صورت پذیرد.

منبع: جام جم آنلاین

به "دستگیری شرور محله فلاح، متهم 5 شهروند را مجروح کرده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری شرور محله فلاح، متهم 5 شهروند را مجروح کرده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید