خلیل زاده: از کرونا می نالند اما در کنار هم عکس می گیرند، حرفه ای هستیم و بخور و بخواب نبودیم

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، . فکر می کنم تا اولین بازی مقابل پیکان بتوانیم به 100 درصد آمادگی برسیم هرچند که بازی بسیار سختی خواهد بود. قطعا تیم پیکان هم با همه توان به مصاف ما خواهد آمد اما ما تا این مسابقه به آمادگی کامل خواهیم رسید و بدون مشکل مقابل آنها بازی خواهیم کرد.

خلیل زاده: از کرونا می نالند اما در کنار هم عکس می گیرند، حرفه ای هستیم و بخور و بخواب نبودیم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر باشگاهی دنبال تعطیلی لیگ است به این خاطر است که پول بازیکنان شان را ندهند.

به گزارش فارس، شجاع خلیل زاده در مورد شروع تمرینات پس از حدود 70 روز تعطیلی گفت: خدا را شکر می کنم که تمرینات دوباره شروع شد و باز هم با بچه ها دور هم جمع شدیم. البته از طرفی مردم هم به زندگی عادی برگشته اند و باید به زندگی در کنار کرونا مثل بیماری آنفولانزا عادت کنیم چرا که این بیماری گویا حالا حالاها ماندگار است و باید با آن سوخت و ساخت. امیدوارم که همه مردم در سلامت کامل باشند و بتوانند از خود در مورد این ویروس مراقبت نمایند.

وی در مورد میزان آمادگی بازیکنان اضافه نمود: حدود 80 درصد آماده هستیم. بازیکنان پرسپولیس همگی بازیکنان حرفه ای هستند و در این مدت تمرینات خود را انجام دادند. این طور نبود که بازیکنان در این تعطیلات بخور و بخواب داشته باشند. فکر می کنم تا اولین بازی مقابل پیکان بتوانیم به 100 درصد آمادگی برسیم هرچند که بازی بسیار سختی خواهد بود. قطعا تیم پیکان هم با همه توان به مصاف ما خواهد آمد اما ما تا این مسابقه به آمادگی کامل خواهیم رسید و بدون مشکل مقابل آنها بازی خواهیم کرد.

مدافع سرخپوشان درباره فشارهایی که بعضی از باشگاه ها برای تعطیلی لیگ برتر انجام می دهند توضیح داد: متاسفانه بعضی ها مصاحبه می نمایند و می گویند که اگر ما کرونا بگیریم فوتبال ما تمام می گردد! یا می گویند ما زن و بچه داریم و نگران آنها هستیم. سوال من از این افراد این است که مگر ما خانواده نداریم؟ همه ما خانواده داریم و زندگی ما از راه فوتبال می گذرد. این بازیکنانی که این صحبت ها را مطرح می نمایند و در فضای مجازی آن را پخش می نمایند مرتب با دوستان شان تمرین می نمایند و یا در بغل هم عکس یادگاری می گیرند! به نظر من آنها نباید ادا در بیاورند. این حرف ها فقط بهانه است. باید هرچه زودتر لیگ شروع گردد چراکه ما فوتبالیست ها به جز فوتبال درآمد دیگری نداریم. اگر باشگاهی دنبال تعطیلی لیگ است به این خاطر است که پول بازیکنان شان را ندهند. آن ها از خدای شان است تا لیگ تعطیل گردد. امیدوارم بازیکنان گول این افراد را نخورند و بدانند که اگر لیگ تعطیل گردد پول آنها را نمی دهند.

خلیل زاده اضافه نمود: متاسفانه بعضی فقط به دنبال بهانه گیری هستند. شاید من هم روزی کرونا بگیرم اما آیا درآمدی به جز فوتبال دارم؟ نمی خواهم حرفم را احساسی کنم اما خیلی از کارگران، دستفروش ها، رانندگان، کارگران شهرداری، مغازه دارها، کارمندان بانک و... مشغول به کار هستند و ما هم مثل آنها باید کار کنیم. همین حرف ها باعث می گردد که مردم، فوتبالیست ها را از خودشان ندانند.

وی تاکید نمود: بارها کامنت های مردم را در فضای مجازی دیدم که نوشته بودند چرا فوتبالیست ها باید پول زیاد بگیرند؟! سوالم از کسانی که این حرف ها را می زنند این است که آیا پزشکان و مهندسان درآمدشان از ما کمتر است؟ چرا فوتبالیست ها را به چشم دیگری می بینند؟ به خدا ما هم از بچگی سختی کشیدیم و از همه خوشی های زندگی زدیم تا بتوانیم فوتبالیست شویم. یک نفر هم از خوشی های زندگی اش زد تا پزشک گردد. هر کسی هم منبع درآمدی دارد اما این را در نظر بگیرید که عمر ورزشی فوتبالیست ها کوتاه است و تضمینی برای آینده آن ها نیست. بعضی ها می گویند چرا یک فوتبالیست سالی یک میلیارد بگیرد اما بعضی از مشاغل ماهی چند میلیارد تومان درآمد دارند.

وی توضیح داد: من به مردم حق می دهم که بابت بعضی از مسائل و مسائل ناراحت باشند اما ما هم زحمت می کشیم و اینطور نیست که پول راحت در بیاوریم. فوتبال، ورزش خطرناک و سختی است که احتمال مصدومیت در آن زیاد است. یک فوتبالیست اگر مصدوم گردد محتمل است فوتبالش را از دست بدهد. این را هم در نظر بگیرید که یک فوتبالیست تا 24 سالگی پول در نمی آورد و اگر تا آن موقع نتواند فوتبالیست مطرحی گردد زندگی اش به فنا رفته است.

شجاع خلیل زاده در گفت گو با رسانه باشگاه پرسپولیس اعلام نمود: چرا درباره کسانی که 30 برابر فوتبالیست ها پول می گیرند حرفی نمی زنند و فقط از فوتبالیستها مایه می گذارند. البته ناشکری نمی کنم اما متاسفانه برای مردم این طور جا افتاده و آنها فکر می نمایند که ما خیلی راحت پول می گیریم اما این طور نیست. اگر کسی فکر می نماید فوتبال، ورزش راحتی است کسی جلویش را نگرفته و او هم برود فوتبالیست گردد. باور کنید فوتبالیست شدن کار بسیار سختی است و خطرات خودش را دارد.

منبع: عصر ایران

به "خلیل زاده: از کرونا می نالند اما در کنار هم عکس می گیرند، حرفه ای هستیم و بخور و بخواب نبودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیل زاده: از کرونا می نالند اما در کنار هم عکس می گیرند، حرفه ای هستیم و بخور و بخواب نبودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید