خراسان شمالی فقط با تقویت بخش خصوصی پیشرفت می نماید

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، خبرنگاران/خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی گفت: این استان فقط با تقویت بخش خصوصی به سوی آبادانی و پیشرفت حرکت می نماید.

خراسان شمالی فقط با تقویت بخش خصوصی پیشرفت می نماید

حسین نژاد در شورای گفت و گوی بخش خصوصی با دولت که 17 آذرماه در محل استانداری برگزار گردید، اظهارکرد: اگر این استان با اختصاص اعتبارات قطره چکانی پیشرفت نموده بود تا به امروز پیشرفته بود.

وی با اشاره به بعضی از مسائل صادرنمایندگان در ثبت شرکت های خود تاکید نمود: نباید یک نام سبب تعطیلی یک واحد فراوریی یا واحد فراوریی صادرات محور و یا حتی پلمب آن گردد.

حسین نژاد اضافه کرد: از سوی دیگر یک شرکت فراوریی صادرات محور با نام خود که هم اکنون در جهان تبدیل به برند شده باشد در حال کار کردن است و ممکن است تغییر نام آن سبب گردد تا این شرکت بازار خود را از دست دهد.

وی ادامه داد: اگر مسائل قانونی برای ثبت نام شرکت ها وجود دارد باید نمایندگان مجلس آن مسائل را اصلاح نمایند و از سوی دیگر باید کارهای لازم برای امر فراوری و صادرات کالا انجام گردد.

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به اینکه بعضی از قوانین مصوب شده که مانع توسعه صادرات می شوند از روی ناآگاهی هستند، توضیح داد: با اطلاع رسانی باید نسبت به برطرف آن ها اقدام گردد.

وی اعلام نمود: جهان، جهانی رقابت است و باید کوشش گردد که بازارهای به دست آمده حفظ گردد در غیر این صورت این بازارها از دست رفته و به دست رقبا می افتد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خراسان شمالی فقط با تقویت بخش خصوصی پیشرفت می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خراسان شمالی فقط با تقویت بخش خصوصی پیشرفت می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید