ترامپ، سگ شگفت انگیز عملیات علیه ابوبکر بغدادی را ستود

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، رئیس جمهوری آمریکا در توئیتی با انتشار عکسی از سگی که در جریان حمله به محل اختفای رهبر داعش زخمی شده بود، نوشت: این حیوان یک کار بزرگ انجام داد.

ترامپ، سگ شگفت انگیز عملیات علیه ابوبکر بغدادی را ستود

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در توئیت خود به سگی زیبا و باهوش اشاره نموده و این حیوان را یک قهرمان دانست و گفت که در جریان عملیات شکار ابوبکر البغدادی، رهبری داعش که در شمال غرب سوریه صورت گرفت، هیچ یک از سربازان و نیروهای آمریکایی کشته یا زخمی نشدند.

وی در ادامه توئیت خود نوشت: نیروهای آمریکایی در جهت خود برای شکار البغدادی، پیروز شدند. هیچ یک از نیروها کشته یا زخمی نشدند. به کسی آسیبی وارد نشد. این سگ کار بزرگی انجام داد.

این سگ وارد تونلی شد که به محل اختفای البغدادی منتهی می شد. رهبری داعش جلیقه خود را منفجر کرد و خودش را کشت و سه تن از فرزندانش به همراه این سگ، زخمی شدند. این سگ قهرمان است.

مارک میلی، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا روز دوشنبه به وبلاگ آبی اناری ها گفت، نام این سگ برای حفاظت از هویت اعضای واحدی که در این عملیات شرکت داشتند، مخفی باقی می ماند.

وی گفت: ما نام این سگ را اعلام نمی کنیم. این سگ ارتش، کار بسیار بزرگی انجام داد. این حیوان جراحت سطحی برداشته و کاملا بهبود یافته است. اما با این حال، هنوز آماده بازگشت به خدمت نیست.

یکی از مقام های ارشد کاخ سفید نیز به شبکه خبری سی.بی.اس گفت، دولت در حال آنالیز شرایطی است تا این سگ به کاخ سفید برود.

منبع: عصر ایران

به "ترامپ، سگ شگفت انگیز عملیات علیه ابوبکر بغدادی را ستود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ، سگ شگفت انگیز عملیات علیه ابوبکر بغدادی را ستود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید