سوال و جواب 6 ساعته از داماد ترامپ در کنگره آمریکا

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، داماد و مشاور رئیس جمهور سابق آمریکا برای ادای شهادت درباره حوادث ششم ژانویه در جلسه کمیته منتخب کنگره حاضر شد.

سوال و جواب 6 ساعته از داماد ترامپ در کنگره آمریکا

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ آبی اناری ها، جرد کوشنر داماد رئیس جمهور سابق آمریکا روز آدینه در برابر کمیته منتخب کنگره آمریکا درباره حوادث ششم ژانویه حاضر شد.

به نوشته وبگاه شبکه ان بی سی نیوز، کوشنر اولین عضو از خانواده دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا است که در برابر کمیته تحقیق درباره حمله به کنگره حاضر می گردد.

جلسه ویدئویی اعضای کمیته منتخب کنگره و داماد ترامپ که مشاور ارشد دولت وی نیز محسوب می شد، حدود 6 ساعت طول کشیده است.

به گفته ان بی سی نیوز، کوشنر به صورت داوطلبانه در این جلسه حاضر شده و احضاریه ای برای وی صادر نشده است. به گفته یکی از افراد حاضر در این جلسه، داماد ترامپ به شکل محبت آمیز با کمیته تحقیق درباره حمله به کنگره همکاری کرد.

ایلاین لوریا عضو دموکرات این کمیته در مصاحبه با ان بی سی نیوز گفت از آنجا که کوشنر در زمان اتفاقات ششم ژانویه 2021 از مقامات کاخ سفید و از سوی دیگر داماد رئیس جمهور وقت بود برای ما ارزش بسیار زیادی داشت که فرصت داشته باشیم با او صحبت کنیم.

ادای شهادت جرد کوشنر در کمیته منتخب کنگره در حالی صورت می گیرد که جو بایدن رئیس جمهور آمریکا پس از کشمکش های فراوان اجازه داد اسناد موجود در آرشیو ملی درباره روز حمله به کنگره برای این کمیته ارسال گردد.

اما تحقیقات این کمیته به خاطر گم شدن بخشی از اسناد مربوط به این روز جنجالی در تاریخ آمریکا به مانع برخورد کرد، زیرا متن تماس های تلفنی کاخ سفید از ساعت 11:17 صبح تا 6:45 دقیقه عصر مفقود شده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سوال و جواب 6 ساعته از داماد ترامپ در کنگره آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوال و جواب 6 ساعته از داماد ترامپ در کنگره آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید