تاتنهام 2 - 0 آرسنال؛ عادت تکراری مورینیو

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، تاتنهام با تکیه بر درخشش در نیمه نخست با دو گل آرسنال را مغلوب کرد.

تاتنهام 2 - 0 آرسنال؛ عادت تکراری مورینیو

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ آبی اناری ها، تاتنهام در روزی که موقعیت های زیادی روی دروازه رقیب همهری خود خلق نکرد، با دو گل سون هیونگ مین و هری کین، دو مهاجم خطرناک و آمده خود در نیمه اول آرسنال را شکست داده و در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفت. ژوزه مورینیو نیز امروز یک بار دیگر ثابت کرد متخصص غلبه بر آرسنال است.

در دقایق ابتدایی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و این تاتنهام بود که در دقیقه 14 به زیبایی به گل اول دست یافت. سون هیونگ مین در سمت چپ زمین حرکت کرده و با یک ضربه فنی و فوق العاده به گوشه دروازه، برند لنو را مغلوب کرد و گل اول تیمش را به ثمر رساند.

در دقیقه 26 بود که هوبرگ، مدافع تاتنهام روی ریباند یک موقعیت در پشت محوطه آرسنال صاحب فرصت شد، اما ضربه محکم او در اختیار برند لنو قرار گرفت. در ادامه نیمه اول این آرسنال بود که در برخی دقایق صاحب توپ و میدان بود، اما دفاع منسجم تاتنهام اجازه خلق حتی یک موقعیت خطرناک را نیز به تیم مهمان نمی داد.

اما در اوقات اضافی نیمه اول تاتنهام با یک ضدحمله تند و تیز به گل دوم هم دست یافت. سون هیونگ مین با یک پاس زمینی در سمت چپ محوطه هری کین را صاحب فرصت کرد و ستاره انگلیسی با یک ضربه دقیق به طاق دروازه پیروز شد گل دوم را به ثمر برساند و تاتنهام در نهایت با برتری 0-2 راهی رختکن شد.

آرسنال نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 48 و روی ارسال ساکا می توانست اختلاف را به حداقل برساند، اما ضربه سر الکساندر لاکازت با مهار تماشایی هوگو لوریس همراه شد.

دقایقی بعد این بار روی ارسال تیرنی بود که توپچی ها صاحب فرصت بسیار خوبی برای گلزنی شدند، اما ضربه پیر آمریک اوبامیانگ از بالای دروازه تاتنهام به بیرون رفت.

در دقیقه 67 این بار هکتور بیرین با ارسالی دقیق آرسنال را در موقعیت گلزنی قرار داد، اما باز هم هوگو لوریس به زیبایی در مقابل ضربه الکساندر لاکازت ایستادگی کرد و این فرصت هم از دست رفت.

در دقیقه 80 و روی همکاری دنی سبایوس و لاکازت بود که توپچی ها می توانستند روی دروازه تاتنهام خطرساز شوند، اما سرژ اوریه به زیبایی دروازه تیمش را نجات داد. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و تاتنهام با همان دو گل پیروز دربی لندن لقب گرفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تاتنهام 2 - 0 آرسنال؛ عادت تکراری مورینیو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاتنهام 2 - 0 آرسنال؛ عادت تکراری مورینیو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید