بیش از 22 هزار پروژه عمرانی در کشور به بهره برداری رسید

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، مهدی جمالی نژاد عصر پنجشبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سال جاری بهمن متفاوتی را شاهد هستیم، گفت: با وجود شرایط مالی حاکم بر کشور شاهد افتتاح و بهره برداری از پروژه های عمرانی خوبی هستیم به نحوی که تاکنون در کشور 22 هزار و 335 پروژه متفاوت عمرانی به بهره برداری رسیده است.

بیش از 22 هزار پروژه عمرانی در کشور به بهره برداری رسید

وی با بیان اینکه بیش از 30 هزار میلیارد تومان پروژه در کشور به بهره برداری رسیده است، اضافه کرد: در استان اصفهان نیز هزار و 279 پروژه به ارزش دو هزار و 60 میلیارد تومان به بهره برداری رسید اما قرار نیست پروژه جدید تا ـآخر سال شروع نگردد، بر همین اساس هزار پروژه جدید زود بازده و کم هزینه در کشور شروع شد و 40 پروژه به ارزش 40 میلیارد تومان نیز در کاشان به بهره برداری رسید.

معاون عمرانی وزیر کشور با بیان اینکه 9 کلان شهر در حوزه حمل و نقل ریلی فعالیت دارند، ابراز داشت: کوشش داریم تا برای سال 98 بودجه خوبی در حوزه حمل و نقل ریلی تخصیص دهیم و بر همین اساس هشت هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت به این حوزه اختصاص یافته است.

وی از بهره گیری از تبصره 18 ویژه حمل و نقل ریلی شهری اطلاع داد و ابراز داشت: در حوزه های روستایی نیز توجه وزارت کشور به این مناطق معطوف شد و سعی شده تا پروژه ها و اعتبارات خوبی به این مناطق تخصیص داده گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بیش از 22 هزار پروژه عمرانی در کشور به بهره برداری رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیش از 22 هزار پروژه عمرانی در کشور به بهره برداری رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید