انصراف ژاپن از میزبانی جام جهانی باشگاه ها در سال 2021

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، ژاپنی ها قید میزبان از مصاف قهرمانان باشگاهی جهان در سال 2021 را زدند.

انصراف ژاپن از میزبانی جام جهانی باشگاه ها در سال 2021

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها و به نقل پایگاه خبری ژاپن تایمز، اتحادیه فوتبال ژاپن تصمیم گرفته که امتیاز میزبانی از رقابت های جام جهانی باشگاه های سال جاری را به کشوری دیگر واگذار کند.

با توجه به محدودیت هایی گسترده ای که در این کشور به منظور جلوگیری از شیوع کرونا وضع شده و اعتراضات فراوانی که شهفرایندان آن نسبت به برگزاری رقابت های المپیک و پارالمپیک داشتند، نهاد حاکم بر فوتبال ژاپن به اطلاع فیفا رسانده که از میزبان رقابت های جام جهانی باشگاه ها در سال 2021 منصرف شده است.

ژاپنی آماده شده بودند که در ماه دسامبر سال جاری برای اولین بار طی 5 سال گذشته، برگزار کننده تورنمنتی باشند که در آن قهرمانان باشگاهی هر یک از قاره به مصاف هم می فرایند اما ترس از بالا رفتن آمار ابتلای شهفرایندان شان به کرونا و درآمدهای ناکافی از برگزاری مسابقات به خاطر محدودیت در بلیت فروشی سبب شده که آنها قید میزبانی را بزنند.

فیفا هنوز درباره میزبان بعدی یا تغییر احتمالی زمان برگزاری این تورنمنت تصمیم نگرفته است اما طبق اعلام برخی منابع احتمال دارد که جام جهانی باشگاه ها که هر سال در ماه دسامبر برگزار می شود، به سال بعد موکول شود.

ژاپنی ها پیش از این از میزبان کنگره فیفا و میزبانی از ژاپن در یک بازی محبت آمیز هم انصراف داده بودند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "انصراف ژاپن از میزبانی جام جهانی باشگاه ها در سال 2021" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصراف ژاپن از میزبانی جام جهانی باشگاه ها در سال 2021"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید