افزایش غلظت آلاینده ها در هوای تهران

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به سالم بودن هوای پایتخت طی امروز (28 آذر) گفت: انتظار می رود تا فردا (29 آذر) وضعیت کیفی هوای برخی مناطق شهر تهران در آستانه شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.

افزایش غلظت آلاینده ها در هوای تهران

حسین شهبازی در گفت و گو با وبلاگ آبی اناری ها اظهار کرد: بر اساس نتایج حاصل از پیش بینی وضعیت هواشناسی در ایستگاه مهرآباد، با کاهش میزان ناپایداری جوی طی امروز (28 آذر) نسبت به روز گذشته، از سرعت باد کاسته می گردد و تنها برای برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی 3 تا 4 متر بر ثانیه انتظار می رود.

وی با بیان اینکه به تدریج طی فردا (29 آذر) بر میزان ناپایداری جوی افزوده می گردد، توضیح داد: برای برخی ساعات این روز وزش باد موثر و بارش باران در شبانگاه پیش بینی می گردد.

به گفته مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران همچنین تا روز آینده دما هوا در پایتخت افزایش جزیی خواهد یافت.

شهبازی با اشاره به اینکه بر اساس نتایج پیش بینی کیفیت هوا، انتظار می رود طی امروز (28 آذر) بر غلظت برخی آلاینده ها از جمله ذرات معلق افزوده گردد، گفت: تا فردا (29 آذر) نیز وضعیت کیفی هوای برخی مناطق شهر تهران در آستانه شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.

وی در خاتمه با بیان اینکه کیفیت هوای 24 ساعت گذشته تهران منتهی به 8 صبح امروز با شاخص میانگین 57 در شرایط سالم قرار داشت، اظهار کرد: کیفیت هوای هم اکنون پایتخت نیز با شاخص میانگین 69 همچنان در شرایط سالم است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "افزایش غلظت آلاینده ها در هوای تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش غلظت آلاینده ها در هوای تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید