ارائه آخرین دستاوردهای دیجیتال و سازمانی همراه اول در تلکام پلاس

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، همراه اول با حضور در تلکام پلاس به رونمایی و معرفی آخرین دستاوردهای دیجتال و سازمانی خود می پردازد.

ارائه آخرین دستاوردهای دیجیتال و سازمانی همراه اول در تلکام پلاس

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول در بیستمین دوره نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی(تلکام 2019) که با عنوان تلکام پلاس از فردا شروع به کار می نماید، حضور دارد.

شرکت ارتباطات سیار ایران با حضور در این رویداد تخصصی، ضمن ارائه آخرین دستاوردها و راهکارهای سازمانی خود، به معرفی پلت فرم های سنجینه و آچاره در قالب کسب و کارهای دیجیتال خواهد پرداخت؛ کارشناسان این واحدها نیز در طول برگزاری نمایشگاه به صورت پیوسته جوابگوی پرسش ها و برطرف مسائل احتمالی مشترکان و کاربران خواهند بود.

همچنین در جریان برگزاری تلکام پلاس ضمن تشریح رویکردهای حمایتی همراه اول از تولیدات داخل، از نخستین پلتفرم API شبکه ای که توسط متخصصان این شرکت طراحی و پیاده سازی شده است، توسط بخش فنی و توسعه شبکه این اپراتور رونمایی خواهد شد.

بخش بازاریابی و فروش هم با تمرکز بر بخش ارائه راهکارهای سازمانی، ضمن توجه به گسترش شبکه شرکای تجاری خود درخصوص تکنولوژی های جدید، فروشگاه آنلاین سازمانی (B2B) را معرفی و راه اندازی خواهد نمود.

تلکام پلاس از روز سه شنبه 26 تا آدینه 29 آذر ماه 1398، از ساعت 9 تا 17 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد و همراه اول در سالن B38 پذیرای علاقمندان است.

2121

منبع: خبرآنلاین

به "ارائه آخرین دستاوردهای دیجیتال و سازمانی همراه اول در تلکام پلاس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه آخرین دستاوردهای دیجیتال و سازمانی همراه اول در تلکام پلاس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید