اتفاقی عجیب در باشگاه نساجی؛ 3 کامیون لوازم از باشگاه خارج شده است!

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، در اتفاقی عجیب در باشگاه نساجی مازندران، سه کامیون لوازم تمرینی و اداری از این باشگاه خارج و در یک انبار دپو شده است!

اتفاقی عجیب در باشگاه نساجی؛ 3 کامیون لوازم از باشگاه خارج شده است!

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ آبی اناری ها، باشگاه نساجی مازندران پیش از آغاز فصل جاری مسابقات لیگ برتر، دستخوش تغییرات مدیریتی شد و مالکیت این باشگاه ابتدا به محمد اژدری سپرده شد و سپس به دلیل پاس نشدن چک های او، دوباره مالکیت باشگاه به فرهاد صنیعی فر بازگشت.

تغییرات مالکیت باشگاه نساجی در آن برهه باعث شد تا باشگاه در اقدامات اداری و دریافت کارت بازی بازیکنانش در ابتدای فصل دچار مشکل شود، اما علاوه بر اینها در اقدامی عجیب بسیاری از لوازم و سخت افزارهای تمرینی و اداری این باشگاه نیز از محل تمرین برده شده و تاکنون به باشگاه بازنگردانده شده است.

علی دهقانی، معاون ورزشی باشگاه نساجی در گفت و گو با وبلاگ آبی اناری ها با اعلام این خبر گفت: در فعل وانفعالات مالکیتی که پیش از فصل در باشگاه رخ داد، سه کامیون لوازم تمرینی و اداری از باشگاه خارج شده و از قرار معلوم توسط مالکین قبلی در یک انبار دپو شده است. لوازم تمرینی بسیار مدرن و خوبی نیز بین اقلام دپو شده وجود دارد که بسیار مورد نیاز تیم است. مقداری هم لوازم اداری است که در آن زمان از باشگاه خارج شده و در حال حاضر هر چقدر تلاش می کنیم، دوستان از بازگرداندن این لوازم سر باز می زنند. به نظرم این اتفاق در نیم فصل به ما ضرر خواهد زد، چون قصد داریم از آن لوازم بدنسازی و تمرینی استفاده کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا باشگاه نساجی اقدام قانونی برای بازگرداندن لوازم باشگاه نمی کند، گفت: الان اگر محبت آمیز نشود این موضوع را حل کنیم، قطعاً از طریق قانونی اقدام خواهیم کرد، اما این پروسه زمان بر خواهد بود و ضرر آن به باشگاه نساجی خواهد رسید، نه یک فرد خاص.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اتفاقی عجیب در باشگاه نساجی؛ 3 کامیون لوازم از باشگاه خارج شده است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاقی عجیب در باشگاه نساجی؛ 3 کامیون لوازم از باشگاه خارج شده است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید