گوگل سرویس هوش مصنوعی محاوره ای ارائه می نماید

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها به نقل از انگجت، این درحالی است که سیستم فراوری متن اتوماتیک Chat GPT متعلق به شرکت اوپن آ آی طی دو ماه گذشته با توجهات زیادی روبرو شده است.

گوگل سرویس هوش مصنوعی محاوره ای ارائه می نماید

طبق پست وبلاگی ساندار پیچای مدیر ارشد اجرایی گوگل، بارد به عنوان یک سرویس هوش مصنوعی محاوره ای آزمایشی عمل می نماید. این سیستم براساس پلتفرم فعلی گوگل به نام LaMDA(مدل زبانی برای کاربردهای دیالوگی) بنا شده که شرکت طی 2 سال گذشته آن را توسعه داده است.

پیچای در این باره گفت: بارد در پی ترکیب وسعت دانش دنیا با قدرت، اطلاعات و خلاقیت مدل های زبانی بزرگ ما است. این سیستم اطلاعات با جمع آوری اطلاعات از وب، پاسخ هایی نوین و با کیفیت فراهم می نماید.

البته اینکه آیا اتکای این سیستم به اینترنت به رفتاری متعصبانه و نژاد پرستانه منجر گردد یا خیر، هنوز معلوم نیست. این برنامه مانند Chat GPT با متن باز در اینترنت نیست. بلکه گوگل فعالیت خود در این زمینه را با نسخه سبک LaMDA شروع می نماید که به الزامات سیستمی کمتری احتیاج دارد و بعلاوه این سیستم قبل از عرضه در مقیاس وسیع، برای گروهی از کاربران مورد اعتماد ارائه می گردد.

پیچای در این باره می گوید: ما بازخورد خارجی را با بازخوردهای داخلی تست های خود ترکیب می کنیم تا تضمین گردد پاسخ های بارد با کیفیت، ایمن و معتبر هستند. ما درباره این مرحله از آزمایش که به ما یاری می نماید تا کیفیت و سرعت بارد را ارتقا دهیم و درباره آن بیاموزیم بسیار مشتاق هستیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "گوگل سرویس هوش مصنوعی محاوره ای ارائه می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوگل سرویس هوش مصنوعی محاوره ای ارائه می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید