کاپلو: مدافعان، دیگر از رئال مادریدِ بدون رونالدو ترسی ندارند

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، فابیو کاپلو، سرمربی پیشین تیم ملی انگلیس می گوید رئال مادرید بدون رونالدو دیگر نمی تواند در دل مدافعان حریف رعب و وحشت ایجاد کند.

کاپلو: مدافعان، دیگر از رئال مادریدِ بدون رونالدو ترسی ندارند

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، فابیو کاپلو که در کنگره فوتبال دنیا در شهر بارسلونا حضور داشت، گفت: من همواره می گویم که تیم های رئال مادرید و بارسلونا بازی را با فزونی یک بر صفر شروع می نمایند و اگر شما می خواهید آنها را شکست دهید، باید حداقل دو گل به ثمر برسانید. این فصل رئال مادرید آن فزونی یک بر صفر را نداشته و بازی ها را به مانند تیم های دیگر با نتیجه صفر- صفر شروع نموده و به همین خاطر است که به این همه مشکل خورده است.

سرمربی پیشین کهکشانی ها با اشاره به ضربه ای که رئال مادرید با جدایی کریستیانو رونالدو خورد، صحبت های خود را اینطور ادامه داد: حالا می بینیم که چه اتفاقی در یوونتوس با کریستیانو رونالدو در حال رخ دادن است و در سوی دیگر مدافعان حریف پیش از این از رئال مادرید با رونالدو خیلی می ترسیدند، اما حالا دیگر ترسی از این تیم ندارند.

کاپلو 72 ساله همچنین در مورد بازگشت زین الدین زیدان به روی نیمکت مربیگری رئال مادرید گفت: حقیقت این است که زیدان با بازگشتش به رئال مادرید مرا خیلی سورپرایز کرد. به نظرم زیزو حالا بیشتر از گذشته قدرت دارد چون زمانی که او به باشگاه رئال مادرید ملحق شد، فلورنتینو پرس بود که او را سرمربی تیم کرد، اما حالا این پرس بود که از زیدان خواست تا بار دیگر راهنمایی رئال را برعهده بگیرد.

وی در تکمیل صحبت هایش اعلام کرد: زیدان می داند که باید در نقل وانتقالات چه کار کند، جایی که سه بازیکن خوب برای به خدمت دریافت وجود دارند و آنها می توانند آن سه بازیکن را جذب نمایند و خودشان هم می دانند آن سه بازیکن چه کسانی هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کاپلو: مدافعان، دیگر از رئال مادریدِ بدون رونالدو ترسی ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاپلو: مدافعان، دیگر از رئال مادریدِ بدون رونالدو ترسی ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید