وزیر صمت: ستاد تنظیم بازار اختیاری در رابطه با تنظیم بازار ندارد

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، خبرگزاری خبرنگاران- وزیر صمت گفت: ستاد تنظیم بازار اختیاری در رابطه با تنظیم بازار ندارد و هیچ ابزاری برای اعمال نظارت بر بازار کالا های مختلف در دست این ستاد نیست.

وزیر صمت: ستاد تنظیم بازار اختیاری در رابطه با تنظیم بازار ندارد

به گزارش خبرگزاری وبلاگ آبی اناری ها، علیرضا رزم حسینی در جلسه صبح امروز کمیسیون تلفیق مجلس که با موضوع بررسی توزیع و تامین کالا های اساسی برگزار شد، افزود: وزارت جهاد کشاورزی باید مرغ را در اختیار ما بگذارد تا توزیع کنیم، ، ولی متاسفانه بخشی از مرغ خارج از شبکه توزیع به بازار می آید و قیمت مصوب در آن رعایت نمی شود.

وی گفت: از امروز مقرر شد مرغ در کشتارگاه قیمت گذاری شود و جهت آن تا رسیدن به میادین فروش به طور دقیق مورد رصد قرار گیرد.

رزم حسینی افزود: همچنین مقرر گشته برای رفع نیاز بازار مرغ 50 هزار تن از این محصول به کشور وارد شود و در اختیار مردم قرار گیرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با اینکه این موضوع جزو وظایف وزارت صمت نیست,، اما تامین میوه برای مردم اجرا شده و در حال حاضر پرتقال و سیب با قیمت 11 تا 12 هزارتومان عرضه می شود.

رزم حسینی افزود: البته ملاک مغازه های میوه فروشی بالای شهر نیستند چرا که آن ها سرقفلی سنگین دارند و میوه را به صورت دست چین عرضه می دهند به همین دلیل قیمت میوه در این مغازه ها گران می شود.

منبع: خبرگزاری آریا

به "وزیر صمت: ستاد تنظیم بازار اختیاری در رابطه با تنظیم بازار ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر صمت: ستاد تنظیم بازار اختیاری در رابطه با تنظیم بازار ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید