ورزی: منطقه پرواز ممنوع در زمره آثار ارزشمند سینماست

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، محمدرضا ورزی کارگردان سینما و تلویزیون گفت: در فیلم منطقه پرواز ممنوع مثل همیشه بازی خوب هادی حجازی فر، بهار نوحیان و انتخاب مناسب بازیگران نوجوان از فاکتور های قابل اعتناست و این اثر در زمره آثار ارزشمند سینماست.

ورزی: منطقه پرواز ممنوع در زمره آثار ارزشمند سینماست

به گزارش گروه دیگر رسانه های وبلاگ آبی اناری ها، محمدرضا ورزی کارگردان سینما و تلویزیون درباره فیلم سینمایی منطقه پرواز ممنوع مطلبی نوشته و در اختیار خبرگزاری فارس قرار داده که متن کامل آن در ادامه می آید:

فیلم سینمایی منطقه پرواز ممنوع به کارگردانی امیر داسارگر را دیدم. اولین بار بود با اسم این کارگردان آشنامی شدم. اما با ساختاری کاملا سینمایی روبرو شدم. فیلم از جنس سینماست. البته نکاتی از این فیلم توجهم را جلب کرد که عرض میکنم. ریتم خوب فیلم، کارگردانی، فیلمنامه خوب و بازیهای روان از نکات قابل توجه بود. مثل همیشه بازی خوب هادی حجازی فر، بهار نوحیان و انتخاب مناسب بازیگران نوجوان از فاکتورهای قابل اعتناست. خوشبختانه هر از چندگاهی سینمای ایران از حضور سوژه های ارزشمندی از این دست روی پرده نقره ای بهره می برد. حقیقتا این اثر را میتوان در زمره آثار ارزشمند سینما به حساب آورد.

چیزی که این فیلم کم دارد تبلیغ مناسب است برای جذب مخاطب. البته با نورپردازی و رنگ کمی مشکل داشتم ولی مجموعا مدیر فیلمبرداری از پس اجرای میزانسن های جذاب کارگردان به خوبی برآمده بود.

امید است مخاطبین محترم سینما از آثار نمایشی ملّی کشورمان، بیش از پیش با حضور پرمهرشان در سالنهای اکران ، حمایت نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ورزی: منطقه پرواز ممنوع در زمره آثار ارزشمند سینماست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورزی: منطقه پرواز ممنوع در زمره آثار ارزشمند سینماست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید