نقش جلبک دریایی در زندگی حرفه ای کریستیانو رونالدو

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، کریسیتانو رونالدو، لیونل مسی و کریم بنزما سه فوق ستاره دنیای فوتبال هستند که با وجود عبور از سی سالگی هم چنان می درخشند و در بالاترین سطح مشغول پیشرفت هستند. این سه ماشین گلزنی پس از سی سالگی حتی از جوانی خود هم درخشش بیشتری داشتند که نشان از برنامه ریزی فوق العاده آن ها دارد.

نقش جلبک دریایی در زندگی حرفه ای کریستیانو رونالدو

روزنامه های اسپانیایی مارکا و موندو دپورتیوو بر این باور هستند که دلیل حفظ آمادگی این سه فوق ستاره وجود جلبک دریایی در رژیم غذایی بسیار سخت و مغذی آن ها به عنوان یکی از اجزای اصلی است و هر سه بازیکن به طور منظم جلبک دریایی می خورند.

جلبک دریایی دارای ماده ای به نام اسپیرولینا است 70 درصد پروتئین دارد از ویتامین های A، B 1، B 2، C، D، و E غنی شده و هم چنین ماده ای به کلرلا در آن وجود دارد که از 60 درصد پروتئین تشکیل شده و به کند شدن پیری و موارد دیگری کمک می کند. علاوه بر این گزارش شده باعث تسریع متابولیسم بدن می شود و به سرعت سموم را دفع می کند.

آلبرتو ماسترومتئو، سرآشپز خصوصی ستاره ها در اسپانیا، از طرفداران بزرگ مصرف جلبک دریایی است. او در مورد اسپیرولینا و کلرلا گفت: آن ها حاوی ارزش غذایی بسیار زیادی هستند، زیرا با خوردن مقدار کمی پروتئین گیاهی زیادی دریافت می کنید که بدن حتی بهتر از پروتئین حیوانی آن را سنتز می کند. من به قدرت غذایی فوق العاده ریزجلبک ها، منابع بی نظیر اسید های چرب غیراشباع امگا 3 و سایر چربی های سالم، ویتامین ها، کاروتنوئیدها، آنتی اکسیدان ها و ... معتقدم. به همین دلیل است که من معمولاً اسپیرولینا و کلرلا را در تمام غذاهایم قرار می دهم.

مصرف جلبک دریایی از طریق رونالدو، مسی و بنزما به خوبی تاثیر مطلوب خودش را نشان داده و این سه نفر هم چنان مشغول درخشش در باشگاه های خود هستند. رونالدو، 37 ساله، بهترین گلزن منچستریونایتد در فصل گذشته بود و 24 بار در تمامی رقابت ها پیروز به گلزنی شد. مسی 35 ساله در اولین فصل خود برای پاری سن ژرمن، 11 گل به ثمر رساند و 15 پاس گل داد.

کریم بنزما 34 ساله هم با زدن 44 گل در 46 بازی در تمام رقابت ها برای رئال مادرید بهترین عملکرد را بین این سه نفر داشت؛ بنابراین شاید داشتن جلبک دریایی در هر وعده غذایی سود زیادی داشته باشد.

منبع: فرارو

به "نقش جلبک دریایی در زندگی حرفه ای کریستیانو رونالدو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقش جلبک دریایی در زندگی حرفه ای کریستیانو رونالدو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید