نظری: ارقام قرارداد بعضی بازیکنان باعث تعجب خودشان هم شده بود، دستوری از بالا برای مذاکره نکردن با قلعه نویی نداشتیم

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: بعضی ارقامی که مدیرعامل وقت استقلال به بازیکنان گفته بود، حتی تعجب آنها را هم به دنبال داشت.

نظری: ارقام قرارداد بعضی بازیکنان باعث تعجب خودشان هم شده بود، دستوری از بالا برای مذاکره نکردن با قلعه نویی نداشتیم

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، حجت نظری در گفت وگو با برنامه ورزش ایران که از رادیو ایران پخش می شد، درباره اصلاح قرارداد بعضی از بازیکنان استقلال گفت: با توجه به اینکه قراردادها در مقطعی بسته شد که سعادتمند حضور داشت، او در آخرین جلسه هیئت مدیره اعلام کرد بعضی نهادهای نظارتی گفته اند که قراردادها نباید بالا باشد و بر همین اساس نیز خودش پیش نویس قراردادها را به آن نهادها ارسال کرد.

وی افزود: بعد از ارسال پیش نویس قراردادها و متعاقب آن برکناری سعادتمند، احمد مددی سرپرست باشگاه این موضوع را دنبال کرد. من از اینکه چه سقفی در نظر گرفته شده است، اطلاعی ندارم، اما اصل خبر این است که گفته اند در قراردادها بازنگری صورت بگیرد. این موضوع ممکن است با واکنشی از سوی بازیکنان همراه باشد، اما تا جایی که قانون اجازه بدهد، می توانیم تصمیمات را اجرایی کنیم. اگر نهادهای نظراتی روی یک یا چند قرارداد بحث داشته باشند، ما وظیفه داریم که مواضع دو طرف را به یکدیگر منتقل کنیم، ولی نباید در این میان به تیم ضربه وارد گردد.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره رقم قراردادهایی که باعث ورود دستگاه های نظارتی شده است، خاطر نشان کرد: بعضی از ارقامی که سعادتمند به بازیکنان گفته بود، حتی تعجب خود بازیکنان را هم به همراه داشت و آنها از مبالغ پیشنهادی استقبال نموده بودند. واقعاً بعضی ارقام قابل تأمل هستند. برای مثال در قرارداد پیشنهادی به روزبه چشمی علاوه بر رقمی که عنوان شد، یک بندی گنجانده شده بود که اگر او پیشنهاد خارجی داشت، می تواند برود که این اتفاق هم افتاد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ آبی اناری ها بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی وبلاگ آبی اناری ها بخوانید. (کلیک کنید)

نظری درباره برکناری سعادتمند گفت: ما عمده دلایلی که منجر به تصمیم برکناری سعادتمند شد را در بیانیه صادر شده مطرح کردیم. البته بعضی دلایل هم هست که مطرح نکردیم و نمی دانم زمانی برای طرح آنها وجود خواهد داشت یا نه. به هرحال اعتمادی به ما به عنوان اعضای هیئت مدیره شده و اعتباری در اختیار ما قرار گرفته و سرمایه ای از مردم در اختیارمان است که باید در نگهداری از آن امانت داری را رعایت کنیم. ما این تصمیم را گرفتیم، چون خودمان را به طرفدار جوابگو می دانیم. این طرفداران به اندازه کافی سختی کشیده اند و همچنان نگرانی هایی دارند و این نگرانی ها با وجود گذشت چند روز از برکناری سعادتمند هنوز رفع نشده است.

وی با بیان اینکه شرایط باشگاه استقلال آنقدر بغرنج بوده و آنقدر اولویت وجود داشته که هنوز بحثی درباره انتخاب مدیرعامل صورت نگرفته است، درباره بدهی استقلال به وینفرد شفر توضیح داد: ما پس از برکناری مدیرعامل سه اولویت را در نظر گرفتیم. اولویت نخست مشخص سرمربی تیم بود. تیم به نوعی شرایط نامطلوبی داشت و به سمت گسست می رفت که در زمان خوبی این رخ داد. دومین دغدغه باز کردن پنجره نقل وانتقالات و مورد سوم نیز کسب مجوز حرفه ای بود که موارد دوم و سوم در هم تنیده هستند. کارمان برای کسب مجوز به انتها رسیده است. همچنین طی شش هفت روز آینده پنجره نقل وانتقالات ما باز می گردد. دیروز 200 هزار دلار به حساب شفر حواله شد. البته با توجه به شرایطی که در انتقال پول ها در سطح بین المللی داریم، مجبور شدیم از راه های دیگری این کار را انجام بدهیم. این کار کمی زمان بر است و فکر می کنم این مبلغ الان به حساب شفر نشسته باشد. 200 هزار دلار هم امروز حواله شد که روی هم 400 هزار دلار می گردد. 200 هزار دلار هم مانده است که طی یکی دو روز آینده کار حواله کردن آن انجام می گردد. درباره پول جپاروف هم باید بگویم که دوشنبه یا سه شنبه پرداخت پول را به انتها می رسانیم تا پنجره نقل وانتقالات باشگاه تا انتها هفته بعد باز گردد.

سخنگوی باشگاه استقلال درباره مصاحبه قلعه نویی و گلایه درباره عدم انتخابش برای نشستن روی نیمکت استقلال در لیگ قهرمانان آسیا گفت: قلعه نویی یکی از پیشکسوتان ارزشمند ماست که برای او حرمت قائل هستیم. به نظرم در این موضوع سوءتفاهم پیش آمده است. در واقع هرگز توافقی نشده که روی نام او خط قرمز بکشیم یا نه. اولویت اول ما برای راهنمایی استقلال در آسیا نامجومطلق بود، چون او از تیم شناخت داشت. اصلاً دستوری از بالا درباره عدم انتخاب قلعه نویی نیامده بود. اگر با سایر گزینه ها مذاکره می کردیم، او این حق را داشت، اما چون با نامجومطلق توافق شد، وارد موضوع مذاکره با گزینه های دیگر نشدیم.

نظری در انتها گفت: از همه طرفداران، پیشکسوتان و مدیران سابق استقلال خواهش می کنم که همدل باشیم و طرفدار به تیم مدیریتی کاملاً استقلالی اعتماد کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نظری: ارقام قرارداد بعضی بازیکنان باعث تعجب خودشان هم شده بود، دستوری از بالا برای مذاکره نکردن با قلعه نویی نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظری: ارقام قرارداد بعضی بازیکنان باعث تعجب خودشان هم شده بود، دستوری از بالا برای مذاکره نکردن با قلعه نویی نداشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید