نامگذاری چند خیابان تهران به نام های دهخدا، مشخص و شهیدی

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، رئیس مؤسسه لغت نامه دهخدا خاطرنشان کرد که با همکاری شورای شهر تهران، در آینده نزدیک چند خیابان تهران به نام علامه دهخدا، دکتر مشخص و دکتر شهیدی نامگذاری می گردد.

نامگذاری چند خیابان تهران به نام های دهخدا، مشخص و شهیدی

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه تهران، نشست هیأت مدیره بنیاد حامیان مؤسسه لغت نامه دهخدا و مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی با محمدجواد حق شناس رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران برای جلب حمایت های شورای شهر برگزار گردید.

دکتر علی درزی، رئیس مؤسسه لغت نامه دهخدا با اعلام این که شورای شهر تهران در گام اول با تصویب شش میلیارد ریال، حمایت خود را از مؤسسه لغت نامه دهخدا شروع کرد، گفت: در جلسه با رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، مذاکراتی در خصوص ساماندهی باغ مؤسسه، یاری به هویت سازمانی این مؤسسه از قبیل نامگذاری چند خیابان به نام علامه دهخدا، دکتر مشخص و دکتر شهیدی، ساخت تندیس علامه دهخدا و … انجام شد که امیدواریم در آینده نزدیک اجرایی گردد.

مؤسسه لغت نامه دهخدا و مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی دانشگاه تهران به عنوان معتبرترین مرکز آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان، علاوه بر فعالیت ها و پژوهش های مهم در زمینه ادبیات فارسی و فرهنگ نویسی، سالانه میزبان صدها فارسی آموز غیرایرانی از کشورهای مختلف دنیا است.

منبع: همشهری آنلاین

به "نامگذاری چند خیابان تهران به نام های دهخدا، مشخص و شهیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامگذاری چند خیابان تهران به نام های دهخدا، مشخص و شهیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید