ممنوعیت بلوکه کردن بخشی از وام به عنوان وثیقه ، اگر بانک بخشی از وامتان را بلوکه کرد به سازمان بازرسی اطلاع دهید

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، سازمان بازرسی کل کشور اعلام نمود: بلوکه کردن بخشی از تسهیلات اعطایی به مشتریان به وسیله بانک ها غیرقانونی و ممنوع است.

ممنوعیت بلوکه کردن بخشی از وام به عنوان وثیقه ، اگر بانک بخشی از وامتان را بلوکه کرد به سازمان بازرسی اطلاع دهید

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، سازمان بازرسی کل کشور خاطرنشان کرد: با توجه به دریافت گزارش های مردمی مبنی بر مسدود کردن بخشی از تسهیلات به وسیله بعضی از بانک های کشور در فرآیند پرداخت وام و ایجاد نارضایتی در بین مردم، سازمان بازرسی کل کشور به این موضوع ورود کرد.

در آنالیز ها معین شد که بعضی از بانک ها بخشی از تسهیلات اعطایی به مشتریان را به صورت وثیقه نقدی و در قالب سپرده، بلوکه می نمایند در حالی که این امر ممنوع است. در این راستا سازمان بازرسی کل کشور با ارسال نامه ای به مسئولان امر هشدار داد و خواهان پیگیری موضوع شد.

سازمان بازرسی کل کشور از مردم درخواست کرد چنانچه پس از مراجعه به شعب بانکی به منظور اخذ تسهیلات با مواردی از قبیل مسدودی بخشی از تسهلات روبرو شدند؛ مراتب را به وسیله تلفن 136 و یا با مراجعه به سامانه Bazresi.ir به سازمان بازرسی کل کشور اعلام و تا حصول نتیجه پیگیری نمایند.

منبع: همشهری آنلاین

به "ممنوعیت بلوکه کردن بخشی از وام به عنوان وثیقه ، اگر بانک بخشی از وامتان را بلوکه کرد به سازمان بازرسی اطلاع دهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت بلوکه کردن بخشی از وام به عنوان وثیقه ، اگر بانک بخشی از وامتان را بلوکه کرد به سازمان بازرسی اطلاع دهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید