معرفی موبایل نوکیا 9.3 PureView ؛ بزودی

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، از زمان عرضه ضعیف اسمارت فون نوکیا 9 PureView کمپانی HMD در جبران ناکامی ناشی از این هندست ناتوان بوده است. اکنون نوکیا امیدوار است که با عرضه نوکیا 9.3 PureView جبران مافات کند. این هندست در ابتدای امر قرار بود با نام نوکیا 9.1 عرضه گردد؛ اما متاسفانه بروز تاخیر بیش از اندازه موجب شد تا نام آن به نوکیا 9.3 PureView تغییر کند.

معرفی موبایل نوکیا 9.3 PureView ؛ بزودی

به گزارش خبرگزاری مالی ایران ، متاسفانه شیوع فراگیر بیماری کووید 19 موجب بروز اختلالات عملکردی شدید برای فروشندگان مرتبط با زنجیره تامین شده و موجب ایجاد تاخیر مضاعف در فرآیند توسعه اسمارت فون مذکور شده است. بر اساس گزارش جدیدا منتشر شده توسط وبسایت NokiaPowerUser این هندست در آینده ای نزدیک معرفی خواهد شد. بعضی اخبار مخابره شده از دستیابی یک شریک خرده فروش به تصاویر کیس شفاف گوشی حکایت دارند.

در حال حاضر به نظر می رسد که نوکیا موبایل فرآیند آماده سازی مقدمات اولیه برای عرضه این محصولات پیشرفته را شروع نموده است. ما به وسیله منابع اطلاعاتی خود در زنجیره خرده فروشی به تصاویر کیس شفاف نوکیا 9.3 PureView و بعضی جزئیات مربوط به این هندست دست یافته ایم. ما بنا بر درخواست منابع اطلاعاتی خود از انتشار هرگونه تصویر اسکرین شات یا لینک مربوط به فهرست مشخصات دستگاه معذور هستیم؛ اما می توانیم صحت این اطلاعات را تائید نماییم.

متاسفانه تصاویر مربوط به نوکیا 9.3 PureView قابل رویت نیستند؛ چرا که منبع منتشرکننده جزئیات ظاهرا به منظور حفظ هویت ناشناس خود درخواست نموده تا این اطلاعات محرمانه باقی بمانند.

بر اساس پیش بینی ها نوکیا 9.3 PureView به همراه یک نمایشگر (احتمالا اولد) با نرخ نوسازی 120 هرتزی عرضه خواهد شد. همچنین بر اساس شایعات پیکره بندی دوربین جدید شامل حسگر اصلی 108 مگاپیکسلی ساخت سامسونگ و دوربین دوم احتمالا 64 مگاپیکسلی خواهد بود. به لطف همکاری نوکیا با کمپانی فراوریکننده لنز موسوم به زایس احتمالا شاهد پشتیبانی از بعضی افکت های اختصاصی دوربین های زایس خواهیم بود.

تصویر مفهومی نوکیا PureView که توسط Ben Geskin طراحی شده است.

توان پردازشی هندست جدید PureView نوکیا به وسیله تراشه اسنپ دراگون 865 تامین خواهد شد. این تراشه از قابلیت ضبط ویدیوهای 8K پشتیبانی می نماید. گزارشات پیشین نیز از پشتیبانی دوربین نوکیا 9.3 PureView از قابلیت ضبط ویدیویی 8K حکایت داشتند. بر اساس اخبار مخابره شده طی ماه گذشته نوکیا 9.3 PureView در مرحله تست پیش از عرضه قرار داشته است. همچنین فراوری انبوه این هندست احتمالا طی ماه جاری یا ماه آینده شروع خواهد شد.

منبع: اقتصاد ایران

به "معرفی موبایل نوکیا 9.3 PureView ؛ بزودی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی موبایل نوکیا 9.3 PureView ؛ بزودی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید